+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Google Pixel 6 Pro

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech>

Obal na mobil Wood Case - americký orech

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný>

Obal na mobil Graver Case - strieborný

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - morská zeleň>

Obal na mobil Corko Case - morská zeleň

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - čierna>

Obal na mobil Corko Case - čierna

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - zlatý>

Obal na mobil Graver Case - zlatý

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - meď - les>

Obal na mobil Graver Case - meď - les

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - zlatý - sova>

Obal na mobil Graver Case - zlatý - sova

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - dub - jeleň>

Obal na mobil Wood Case - dub - jeleň

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - buk>

Obal na mobil Wood Case - buk

18,90 €
/ skladom

 

 
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - hrdzavo hnedá>

Obal na mobil Corko Case - hrdzavo hnedá

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - meď>

Obal na mobil Graver Case - meď

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - meď - srdce>

Obal na mobil Graver Case - meď - srdce

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - meď - jeleň>

Obal na mobil Graver Case - meď - jeleň

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - dub - fľaša>

Obal na mobil Wood Case - dub - fľaša

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - jelša>

Obal na mobil Wood Case - jelša

18,90 €
/ skladom

Výhody obalov na Google Pixel 6 Pro, ktoré vás dostanú

Obaly na telefón Google Pixel 6 Pro z dielne etuo.sk vám prinášajú ochranu zariadenia, príjemný dizajn a skvelú prispôsobiteľnosť. To však ani zďaleka nie je všetko. Pri ich používaní totiž zistíte, akú majú naozajstnú pridanú hodnotu. Napríklad v tom, že vám prinášajú pohodu pri používaní telefónu. Už sa s nimi viac nemusíte báť toho, že vám telefón vypadne pri prvej príležitosti. Skrátka ho pri kúpe natiahnete na telefón a nestaráte sa už o možné následky pádov alebo otrasov. To neplatí len pre zadnú a bočné strany telefónu, ale aj pre jeho displej. Bočné hrany všetkých silikónových aj plastikových obalov totiž o niekoľko milimetrov presahujú úroveň obrazovky, takže nedochádza k fyzickému kontaktu rovných povrchov a displeja. Ani pády na chodník, podlahu či pokladanie telefónu na pracovnú dosku a pulty v obchodoch tak už nie sú dôvodom na akékoľvek obavy. Všetky obaly z dielne etuo.sk sú presne prispôsobené rozmerom vášho telefónu aj jeho funkciám. Precízne výrezy sa tak postarajú o to, aby ste mohli mobil bez potreby skladania obalu nabíjať, odomykať pomocou odtlačkov prstov alebo s ním počúvať hudbu či ovládať pomocou bočných tlačidiel. Obaly sú vďaka pružným materiálom odolné voči natiahnutiu aj poškodeniu vlhkosťou. Farby a obrázky na nich tlačíme pomocou bodovej technológie, ktorá zaručí ochranu proti ošúchaniu, vyblednutiu alebo zmenám v čase. Puzdro sa tak stará nielen o dlhú trvácnosť telefónu, ale aj samo je veľmi trvácnym produktom.     

Ako si vybrať ten správny kryt na Google Pixel 6 Pro 

Dá sa povedať, že v dnešnej dobe je výber dokonalého krytu na mobil Google Pixel 6 Pro hotové umenie. Ponúkame vám totiž viac ako stovku obrázkov, motívov a farieb, z ktorých vyberáte to pravé pre seba alebo svojich blízkych. A to nie je všetko. Svoj obal si môžete vytvoriť aj sami. Pomocou voľby krytu s vlastným motívom sa vám to podarí jednoducho a presne podľa vašich predstáv. Puzdro na telefón s vlastnou fotografiou je dnes naozaj trendy a vlastní ho už mnoho influencerov, známych osobností aj našich verných zákazníkov. Ak sa k nim chcete pridať aj vy, stačí si vybrať svoju obľúbenú fotografiu, nahrať ju do nášho online editora a upraviť ju podľa vlastnej fantázie. Jedinečný obal na telefón, aký nemá nikto na svete, je tak našimi spoločnými silami len pár kliknutí od vás. Ak však na výrobu nemáte čas, energiu, alebo “bunky”, vyberte si niektorý z našich hotových krytov. Nájdete medzi nimi jednofarebné alebo priesvitné modely pre minimalistov alebo farebné vzory a trblietavé kryty pre levov salónov. V ponuke pre vás mamé kožené puzdrá v niekoľkých elegantných odtieňoch, drevené obaly s motívmi stromov a ďalších rastlín alebo knižkové puzdrá s vyklápacím krídlom pre maximálnu bezpečnosť displeja. Vybrať si môžete obrázok svojho obľúbeného jedla, vysnívanej dovolenkovej destinácie či znamenia zverokruhu. Alebo motivačný nápis, ktorý vás každý deň poteší a inšpiruje. Že si chcete dopriať trochu detskej radosti? Potom zvoľte kryt s jednorožcom, dúhou alebo kvetinovými vzormi od výmyslu sveta. Myslite len na to, aby vám váš obal sedel štýlovo, funkčne aj materiálovo.    

Profesionál Google Pixel 6 Pro 

  Fotografujte, bavte sa a pracujte so skvelým telefónom Google Pixel 6 Pro. Okrem dokonalého dizajnu v troch elegantných farbách vám ponúka aj špičkový výkon a moderné funkcie. Vaše fotografie s ním vyfotíte na fotoaparáte s rozlíšením hlavného objektívu 50 MPx doplneného o teleobjektív a ultraširoký senzor. Veľkým plusom je aj batéria, ktorá vám vydrží bez potreby nabíjania až na 48 hodín doplnená o funkciu rýchleho nabíjania, s ktorou ste na 50 % už za pol hodinky a nabije aj vaše inteligentné hodinky. S týmto telefónom môžete vyjsť pokojne aj do dažďa, pretože vám ponúka ochranné sklo displeja Corning Gorilla Glass Victus a taktiež certifikovanú IP68 ochranu pred vlhkosťou.