+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Google Pixel 6

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech>

Obal na mobil Wood Case - americký orech

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný>

Obal na mobil Graver Case - strieborný

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - morská zeleň>

Obal na mobil Corko Case - morská zeleň

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - zlatý>

Obal na mobil Graver Case - zlatý

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - meď - les>

Obal na mobil Graver Case - meď - les

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - zlatý - sova>

Obal na mobil Graver Case - zlatý - sova

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - dub - jeleň>

Obal na mobil Wood Case - dub - jeleň

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - čierna>

Obal na mobil Corko Case - čierna

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - buk>

Obal na mobil Wood Case - buk

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - meď>

Obal na mobil Graver Case - meď

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - meď - srdce>

Obal na mobil Graver Case - meď - srdce

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - meď - jeleň>

Obal na mobil Graver Case - meď - jeleň

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - dub - fľaša>

Obal na mobil Wood Case - dub - fľaša

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - hrdzavo hnedá>

Obal na mobil Corko Case - hrdzavo hnedá

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - jelša>

Obal na mobil Wood Case - jelša

18,90 €
/ skladom

 

 

Obal na Google Pixel 6 ako módny doplnok a ochranca v jednom

Spravte zo svojho telefónu aj vy módny doplnok a perlu svojho šatníku! S obalmi od etuo.sk sa vám to podarí veľmi ľahko! Sú totiž naozaj štýlové, vkusné a hlavne presne podľa vašich predstáv. Okrem toho, že vám však obaly prinesú každodennú radosť z príjemných obrázkov a farieb, získate s nimi aj pocit bezpečia a ochrany svojho mobilu. Odolné puzdro na Google Pixel ľahko ochráni zariadenie pred následkami pádov, otrasov, nárazov aj ďalších nepríjemných udalostí. Jednoducho sa tak vyhnete nepríjemným škrabancom, vrypom, odreninám aj prasklinám. Obal sa tak stane príjemným spoločníkom, ktorého budete chcieť so sebou pribaliť nielen do práce a na športovanie, ale aj na výlety do prírody či služobné cesty.   

Tipy, ako si vybrať obal na mobil presne na mieru

Pri výbere dokonalého obalu na telefón Google Pixel 6 sa musíte hlavne zamyslieť nad svojimi potrebami a životným štýlom. Pokiaľ máte svoj kalendár prešpikovaný dôležitými pracovnými schôdzkami, obchodnými jednaniami a spoločenskými udalosťami, mali by ste si zvoliť elegantný kryt v decentnejších farbách. Ideálne sa hodí napríklad kryt vyrobený z ekokože v škoricovom, medenom alebo čiernom odtieni. Ak ste naopak citlivá umelecká duša, zamerajte sa na abstraktné akvarely doplnené o prvky zlata a jemné odlesky. Nájdete ich napríklad v kolekcii Etuo Design Case v plastikovom alebo silikónovom prevedení. Pokiaľ sa venujete outdoorovým športom alebo svoj mobil radi nosievate so sebou do fitnesscentra, stavte na naozaj odolnú ochranu. Tú vám poskytnú kryty spevnené karbónovými vláknami alebo gumené bumper obaly. Dokážu navyše absorbovať energiu pádov, takže je s nimi mobil v bezpečí aj pri tvrdších nárazoch. Karbónové puzdrá vyzerajú robustne a ideálne sa hodia pre chlapov, ktorí majú radi pevný úchyt telefónu a naozaj spoľahlivú ochranu. V prípade, že ste skôr spoločenskejší typ a svoj mobil nosievate v malej kabelke či vrecku nohavíc, ideálne sa pre vás bude hodiť obal z kolekcie Ultra Slim. Vášmu telefónu nepridá ani centimeter navyše, zvýrazní originálny dizajn telefónu Google Pixel 6 a pohodlne ho môžete nosiť aj v tých najobtiahnutejších rifliach.     

Kryty na Google Pixel 6 s vlastným motívom

Neviete si vybrať z našej ponuky obalov na telefón Google Pixel 6? Cítite niekde v sebe potrebu mať skutočne výnimočný kryt na mobil vyčnievajúci z radu? Radi by ste si sami povedali, ako má vaše puzdro vyzerať? Máte v sebe tvorivého ducha a chuť sa trochu hrať? Ak ste na aspoň jednu otázku odpovedali áno, odporúčame vám zvoliť si namiesto vopred pripravených obalov na Google Pixel 6 kategóriu krytu s vlastným motívom a svoj obal si navrhnúť celkom sami. Je to veľmi jednoduché a pritom naozaj zábavné. Nepotrebujete žiadne skúsenosti s grafickými programami a nemusíte si do mobilu ani počítača sťahovať nijaké aplikácie. Stačí, aby ste mali pripojenie na internet. V našom intuitívnom online editore všetko zvládnete ľavou-zadnou. Vyberte si svoju obľúbenú fotografiu, logo alebo obrázok, ktorý by ste chceli na svoj kryt použiť. Tento hlavný motív potom môžete doplniť o nápadité nápisy, svoje obľúbené farby alebo ďalšie pripravené obrázky. Všetko skontrolujte, uložte a zašlite nám na tlač. Neviete sa tvorby dočkať? Tak poďme spoločne na to!    

Telefón Google Pixel 6. Ten musíte vyskúšať

Zvažujete kúpu výnimočného zariadenia pre svoje každodenné pohodlie? Stavte na Google Pixel 6. Prináša vám špeciálne vyrobený čip Tensor, ktorý vám pomáha pri hladkom, plynulom a rýchlom fungovaní smartfónu. S vylepšeným fotoaparátom novej generácie dosiahnete skvelé výsledky či už fotíte portréty, krajinky alebo detaily. Konektivita k ultra rýchlej sieti 5G zabezpečí rýchle prezeranie fotografií, videí a všetkých online obsahov a batéria, ktorá vám vydrží bez potreby nabíjania až na 48 hodín zas zaistí nerušenú zábavu. To všetko v prepracovanom dizajne a v nádherných farbách.