+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Google Pixel 5a 5G

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech>

Obal na mobil Wood Case - americký orech

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný>

Obal na mobil Graver Case - strieborný

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - morská zeleň>

Obal na mobil Corko Case - morská zeleň

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - čierna>

Obal na mobil Corko Case - čierna

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - zlatý>

Obal na mobil Graver Case - zlatý

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - meď - les>

Obal na mobil Graver Case - meď - les

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - zlatý - sova>

Obal na mobil Graver Case - zlatý - sova

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - dub - jeleň>

Obal na mobil Wood Case - dub - jeleň

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - buk>

Obal na mobil Wood Case - buk

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - hrdzavo hnedá>

Obal na mobil Corko Case - hrdzavo hnedá

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - meď>

Obal na mobil Graver Case - meď

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - meď - srdce>

Obal na mobil Graver Case - meď - srdce

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - meď - jeleň>

Obal na mobil Graver Case - meď - jeleň

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - dub - fľaša>

Obal na mobil Wood Case - dub - fľaša

19,90 €
/ skladom

 

 
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - jelša>

Obal na mobil Wood Case - jelša

18,90 €
/ skladom

Ochranné puzdro dnes nevyhnutnosťou

Vysoké životné tempo, neustále presuny, telefón v rukách nielen pri práci, ale aj v posteli, vo vlaku či na výlete na horách. Práve preto je absolútne nevyhnutné chrániť ho „ako oko v hlave“. Spoľahlivú ochranu vám poskytnú odolné kryty, ktoré si hravo poradia nielen s rozliatou kávou, vypadnutím telefónu z auta, ale aj s tým, keď váš potomok hodí mobil napríklad do záchodu. Kvalitný kryt totiž k mobilu Google Pixel 5a 5G neprepustia vlhkosť, prach, energiu nárazov, nečistoty ani iné možné poškodenia. Odolný obal sa tak stane vašim každodenným doplnkom doma aj na cestách. Nezabudnite si preto okrem skvele padnúceho tvaru vybrať aj vhodný materiál a dizajn obalu. Ak sa vám to podarí, doplní každý váš outfit, prezradí niečo o vašom štýle a osloví každého vo vašom okolí.

Prečo je skvelé vlastniť originálny kryt

Ochranné kryty na telefón Google Pixel 5a 5G majú mnoho výhod, ktoré ich kúpou získate. V prvom rade sadnú na váš mobil ako uliate. Sú totiž vyrobené presne na zariadenie Google Pixel 5a 5G, odpovedajú jeho rozmerom aj výrezom na externé komponenty, tlačidlá, nabíjací kábel, , snímač odtlačkov prstov, fotoaparát či reproduktory. Skvele sa držia v ruke a pôsobia protišmykovo. Sú odolné voči vlhkosti, prachu, nečistotám, ale hlavne nárazom, škrabancom, vrypom či iným nežiadúcim vplyvom, ktoré by mohli poškodiť vaše zariadenia. Tým, že chránia vonkajší obal vášho mobilu, ochraňujú aj jeho krehké vnútorné komponenty. Takto telefón vydrží omnoho dlhšie, predlžuje sa jeho životnosť a neklesá tak rapídne na hodnote. Ani pokiaľ vám vypadne pri chôdzi či pri športe. Mnohé obaly typu „bumper“ majú dokonca schopnosť absorbovať energiu všetkých pádov a nárazov, takže sa už nedostane k telefónu. Je tak absolútne ochránený pred bežným mechanickým poškodením. Obaly samotné vydržia dlho v špičkovom stave hlavne kvôli trvácnym farbám a vonkajšej oleofóbnej vrstve. Nezachytí sa tak na nich mastnota (vrátane mastných odtlačkov prstov) a vyzerajú dokonale. Ak sa obal náhodou zašpiní, stačí ho očistiť vlhkou handričkou, dezinfekčným gélom alebo umyť pod prúdom tečúcej vody. Vďaka kvalitnej bodovej tlači sa nemusíte báť ani vyblednutia či oškretia farieb na obale, dokonca ani ich zmenám v priebehu rokov. Obaly si zachovávajú svoj pôvodný dizajn aj tvar po celé mesiace a roky. Nemusíte sa obávať – s neustále sa meniacou módou, rôznymi novinkami a rýchlosťou výmeny telefónov sa jeho „zostarnutia“ nemusíte ani v najmenšom obávať. Teraz už len ostáva vybrať si ten správny typ a dizajn vášho obalu na telefón Google Pixel 5a 5G.

Ako si vybrať ten správny obal na telefón Google Pixel 5a 5G

Pri výbere obalu na mobil už dávno nie je dôležitá len jeho funkčnosť, ale aj jeho dizajn. Venujte teda pozornosť výberu krytu aj podľa toho, ako vyzerá. Ponúkame vám trblietavé kryty, ktoré upútajú na prvý pohľad a budete s nimi pôsobiť ako lev parketu, alebo jednofarebné modely ako stvorené na pracovné mítingy či návštevu divadla a pokojné rodinné chvíľky.

V hlavných úlohách Google Pixel 5a 5G

Telefón Google Pixel 5a 5G sa v mnohom podobá na svojho predchodcu, model Pixel 4a 5G. Uhlopriečka sa však zväčšila a dosahuje až 6,34 palcov pri 60 Hz. Veľkou výhodou tohto telefónu je jeho kovová konštrukcia, ktorá je potiahnutá príjemne pôsobiacou vrchnou vrstvou. Batéria telefónu má kapacitu 4680 mAh, čo vďaka úspornému procesoru a skvelej optimalizácii prináša naozaj silnú výdrž, takmer až niekoľko dní. Čo sa týka fotografovania s mobilom, tešiť sa môžete na 12 MPx hlavný snímač doplnený o 16 MPx ultra-širokouhlý objektív. Táto dvojica prinesie uspokojivé fotky v dobrej kvalite. Celé telo prístroja je vodeodolné s certifikáciou IP67. Zariadenia navyše podporuje pripojiteľnosť na sieť 5G, bez ktorej si mnoho používateľov svoje fungovanie nevie už ani predstaviť.