+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Google Pixel 4a 5G

Obaly pre Google Pixel 4a 5G


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Google Pixel 4a, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Doprajte si super kryt na telefón Google Pixel 4a 5G

Ak ste sa ocitli na našich stránkach, asi budete súhlasiť s tým, že váš mobil si zaslúži viac. Viac bezpečia, viac starostlivosti a viac štýlových doplnkov, ktoré z neho vykúzlia hotový módny doplnok. Ak si vyberiete obal z našej ponuky, získate s ním prvotriednu ochranu a svojmu smartfónu doprajete omnoho dlhšiu životnosť. Stačí si len vybrať, ktorý obal bude pre vás ten pravý. 

Knižkové obaly, drevené puzdrá či silikónové kryty

Kryt na telefón však dnes už dávno nie je len o ochrane, ktorú vám prináša. Je to hlavne o štýle, moderných materiáloch a „sexy krivkách“. Preto si doprajte obal, ktorý o vás povie viac a zaujme na prvý pohľad aj vaše okolie. Obľúbenou klasikou v našom e-shope sú knižkové obaly chrániace váš mobil aj z prednej strany, nielen zozadu. Ak však chcete niečo výnimočné, neuspokojte sa s týmto jednofarebným prevedením a stavte na odviazanejšie vzory napríklad z kolekcie Etuo design. Silikónové kryty z tejto série sú elegatné, ale zároveň o vás povedia, že sledujete trendy a ste jednoducho šik. Mimochodom, na selfie o zrkadlo vyzerajú perfektne! Veľkým trendom sú aj drevené obaly doplnené o gumové bočné časti odolné voči pádu na zem. 

Čo najviac za čo najmenej: Google Pixel 4a 5G

Hľadáte telefón, pri ktorom získate za čo najmenej čo najviac? Potom siahnite po smartfóne Google Pixel 4a 5G. Prináša vám výhodný balíček telefónu za dostupnú cenu s modernými funkciami a 5G pripojiteľnosťou. Hneď na prvý pohľad vás zaujme hlavne jasným a veľkým displejom ale aj príjemným dizajnom. Spoľahnúť sa s ním môžete aj na excelentné fotoaparáty či najnovší software od Googlu. Jeho batéria síce nevydrží najdlhšie, ale pokiaľ nepotrebujete hrať náročné hry či vydržať bez nabíjania niekoľko dní, bude pre vás tento telefón ideálnou voľbou.