+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Google Pixel 4a

Obaly pre Google Pixel 4a


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Google Pixel 4a 5G, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Ochranný obal zabráni poškodeniu vášho Google Pixel 4a

Neriskujte poškodenie vášho mobilu Google Pixel 4a a zadovážte mu poriadnu ochranu. Na mysli máme obal, kryt alebo puzdro z nášho obchodu Etuo.sk. V ponuke máme len kvalitné kúsky od renomovaných výrobcov, ktoré spoľahlivo ochránia všetky komponenty vášho Google Pixel 4a, podobne aj iné kúsky z dielne tohto internetového giganta, ktoré ponúkajú nielen pekný dizajn, ale aj dostatočný výkon v pomere s cenou. Ak máte maximálny záujem na tom, aby ste zachovali bezchybnú funkčnosť a nový vzhľad prístroja, neváhajte a doprajte mu efektné puzdro alebo kryt, ktorý váš prístroj ochráni pred mechanickým poškodením. Vybalili ste už svoj Pixel 4a z obalu? Mali by ste do našej ponuky ochranných prvkov nazrieť čo najskôr.

Vyhnite sa škrabancom a poškodeniam

Mobilné telefóny ohrozuje mnoho nebezpečenstiev – pády, rôzne škrabance... Riziko poškodenia je tu každý deň a číha prakticky kdekoľvek. Riešenie? Zaobstaranie krytu na mobil je v dnešnej dobe nevyhnutnosťou, vďaka ktorej ušetríte stovky eur za opravu alebo výmenu telefónu. Vášmu Google Pixel 4a vyberte na stránkach Etuo.sk ochranný kúsok, ktorý zladíte so svojím štýlom a stane sa z neho vaša každodenná súčasť. U nás nájdete rozmanité prevedenia, typy i dizajny pre váš telefón značky Google, stačí si vybrať to pravé orechové.

Telefón Google Pixel 4a potrebuje ochranu. Akú?

Odolné puzdro na mobil dokáže ochrániť Google Pixel 4a od zničenia i bežných znakov používania a opotrebovania. Neváhajte a vyberte si obal z našej ponuky ešte dnes. Ste milovníkmi štýlu a uprednostňujete originálny dizajn? Alebo ste skôr minimalisti, ktorí zameriavajú pozornosť na technickú stránku veci? Čo by ste povedali na elegantné knižkové puzdro alebo nenápadný silikónový obal? U nás si prídete na svoje, aj keď sa vám páčia trblietavé puzdrá alebo zvieracie motívy. Nečakajte na nehodu a nájdite si kryt na váš Google Pixel 4, z našej bohatej ponuky puzdier si vyberie každý.