+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Google Pixel 4a

Obaly pre Google Pixel 4a

Smartphone Pixel 4 XL a Pixel 4 je úplne iný model telefónu.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Ochranný obal zabráni poškodeniu vášho Google Pixel 4a

Neriskujte poškodenie vášho mobilu Google Pixel 4a a zadovážte mu poriadnu ochranu. Na mysli máme obal, kryt alebo puzdro z nášho obchodu Etuo.sk. V ponuke máme len kvalitné kúsky od renomovaných výrobcov, ktoré spoľahlivo ochránia všetky komponenty vášho Google Pixel 4a, podobne aj iné kúsky z dielne tohto internetového giganta, ktoré ponúkajú nielen pekný dizajn, ale aj dostatočný výkon v pomere s cenou. Ak máte maximálny záujem na tom, aby ste zachovali bezchybnú funkčnosť a nový vzhľad prístroja, neváhajte a doprajte mu efektné puzdro alebo kryt, ktorý váš prístroj ochráni pred mechanickým poškodením. Vybalili ste už svoj Pixel 4a z obalu? Mali by ste do našej ponuky ochranných prvkov nazrieť čo najskôr.

Vyhnite sa škrabancom a poškodeniam

Mobilné telefóny ohrozuje mnoho nebezpečenstiev – pády, rôzne škrabance... Riziko poškodenia je tu každý deň a číha prakticky kdekoľvek. Riešenie? Zaobstaranie krytu na mobil je v dnešnej dobe nevyhnutnosťou, vďaka ktorej ušetríte stovky eur za opravu alebo výmenu telefónu. Vášmu Google Pixel 4a vyberte na stránkach Etuo.sk ochranný kúsok, ktorý zladíte so svojím štýlom a stane sa z neho vaša každodenná súčasť. U nás nájdete rozmanité prevedenia, typy i dizajny pre váš telefón značky Google, stačí si vybrať to pravé orechové.

Telefón Google Pixel 4a potrebuje ochranu. Akú?

Odolné puzdro na mobil dokáže ochrániť Google Pixel 4a od zničenia i bežných znakov používania a opotrebovania. Neváhajte a vyberte si obal z našej ponuky ešte dnes. Ste milovníkmi štýlu a uprednostňujete originálny dizajn? Alebo ste skôr minimalisti, ktorí zameriavajú pozornosť na technickú stránku veci? Čo by ste povedali na elegantné knižkové puzdro alebo nenápadný silikónový obal? U nás si prídete na svoje, aj keď sa vám páčia trblietavé puzdrá alebo zvieracie motívy. Nečakajte na nehodu a nájdite si kryt na váš Google Pixel 4, z našej bohatej ponuky puzdier si vyberie každý.