+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Google Pixel 4 XL

Obaly pre Google Pixel 4 XL


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Google Pixel 4, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Štýl a ochrana k sebe jednoducho ladia

Bez svojho telefónu v ruke si dnes ani nevieme predstaviť život! Ako inak by sme totiž boli stále v obraze, sledovali sociálne siete a robili si nápadité zábery všade, kam ideme? Pri takom používaní nám ale mobil ľahko vykĺzne z ruky, poškriabe sa v kabelke alebo získa nepekné ryhy a odreniny. Zachovajte si ho nepoškodený vďaka našim pevným obalom.

Obal na telefón tak, ako ho nepoznáte

Kryty na telefón sú u nás vyrobené z odolného TPU materiálu a na mobil krásne priľnú. Vďaka precíznym výrezom na foťák, reproduktor a konektory neobmedzia žiadne funkcie, ale zachovajú smartfón ako nový. Po šialene dlhý čas. Vyberte si však obal, ktorý bude nielen kvalitný, ale nerozlučne sa pripúta k vášmu srdcu. Milujete nápadné vzory a radi sa strácate v hádankách? Potom zvoľte telefón s čierno-bielymi mriežkami, bodkami a cikcakmi. Ak naopak nedáte dopustiť na atraktívny západ slnka nad morom vo svojom obľúbenom letovisku, zaobstarajte si obal na telefón s fotkou tohto západu a zaspávajte pri ňom romanticky každý večer. Na výber máte aj krásne kvetinové modely alebo retro klasiku v podobe potlací s audiokazetami či starými bicyklami. Výber je jednoducho len na vás. Tak si vyberte ešte dnes!

Google Pixel 4 XL vás ohúri na prvý pohľad

Pokiaľ hľadáte telefón, ktorý toho dokáže naozaj veľa, siahnite po Google Pixel 4 XL. Jeho rýchlosť a stabilita výkonu vás presvedčia o tom, že bol správnou voľbou. To sa týka hlavne fotografovania a používania najrôznejších aplikácií. Pri modeli Google Pixel 4 XL si mnoho užívateľov zamiluje možnosť odomykania displeja tvárou, ktorá nahradila senzor odtlačkov prstov. Tento spôsob je veľmi rýchly, praktický a čím ďalej tým viac obľúbený. Pri tomto type telefónu vás iste nesklame ani 6,3-palcový displej s OLED panelom. Jedinou nevýhodou tohto modelu je výdrž batérie, s ktorou však bude do budúcnosti výrobca iste pracovať.