+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Google Pixel 4

Obaly pre Google Pixel 4


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Google Pixel 4 XL, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech>

Obal na mobil Wood Case - americký orech

17,10 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný>

Obal na mobil Graver Case - strieborný

17,10 €
/ skladom

 

 

Keď obal na mobil, tak štýlovo

Premýšľate nad tým, že by ste si na svoj špičkový nový Google Pixel 4 mali zakúpiť nový obal, ktorý by ho ochránil a zároveň by vám dodal štýl, ktorý sa vám tak páči? Súhlasíme! Telefón by mal totiž okrem praktickej funkcie slúžiť aj ako doplnok vašej osobnosti. V našom internetovom obcode vám ponúkame možnosť výberu z viac ako 300 rôznych obalov. Najlepším spôsobom, ako začať, je vybrať si typ krytu na telefón. Bude to knižkový otvárací kryt, ktorý ochraňuje telefón zo všetkých strán? Tento kryt vám poslúži aj ako stojan na mobil pri pozeraní videí alebo fotiek a pri páde sa vďaka magnetickému uzatváraniu nikdy neotvorí. Na druhú stranu silikónové obaly sú decentnejšie a nepútajú k sebe toľko pozornosti. Vybrať si môžete zo stovky vzorov – boho, funky, minimalizmus, moderna, wintage alebo prírodné vzory. Je to len na vás. V našich kolekciách Fantastic, Flexmat a Foto Case nájdete všetko, čo by mohlo byť vášmu srdcu blízke.

Uspokojte sa len s tou najkvalitnejšou ochranou

Pri výbere obalu však nezabúdajte preskúmať ani ich akosť a odolnosť. Všetky naše obaly sú vyrobené z odolných materiálov a k vášmu telefónu neprepustia vlhkosť, škrabance ani nečistoty. Naviac ho dokážu ochrániť aj pred nárazmi a tvrdými dopadmi na zem pri pádoch. Precízne výrazy potom zaručia, aby na mobil sadli presne ako podľa šablóny.

Google Pixel 4 s dokonalým foťákom

Smartfóny Google vyhľadáva mnoho používateľov hlavne pre ich výkonné fotoaparáty. Telefón Google Pixel 4 však ponúka omnoho viac, ako len dokonalé fotky. Unikátnym prvkom telefónu je napríklad odomykanie obrazovky pomocou tváre zvaný Face Unlock system. Jeho užívatelia si často zamilujú aj perfektne jemný 90Hz displej a inteligentné systémové prvky. Malou nevýhodou tejto inak dokonalej vlajkovej lode Google Pixel je pomerne slabá výdrž batérie. S moderným čipom Snapdragon 855 získava až 6GB RAM, čo je veľmi pôsobivé.