+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Google Pixel 3a XL

Obaly pre Google Pixel 3a XL


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Google Pixel 3a, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

O tom, aké puzdro si na Google Pixel 3A vyberiete, rozhodujete len vy

Teraz je to už vlastne len na vás. Pripravili sme pre vás totiž kolekciu obalov na mobil, z ktorej si určite vyberie každý záujemca o bezpečnú a štýlovú ochranu svojho zariadenia. Jedná sa hlavne o silikónové modely, plastikové kryty, puzdrá s motívmi aj bez nich, s originálnymi fotografiami, obrázkami, farbami a ikonami. Čo je však podstatné, aj so skvelými ochrannými funkciami. Váš telefón vďaka nim už nikdy nevypadne z obalu, nepoškriabe sa v jeho vnútri ani sa naň nenachytajú zbytočné nečistoty alebo prach. Jeho funkcie naviac ostanú vďaka špeciálnym výrezom a tlačidlám celkom bezpečne zachované – či už chcete počúvať muziku, nabíjať alebo prenášať súbory do vášho počítača.

Získajte s našimi obalmi sebavedomie

Obaly vyrobené z kvalitných materiálov vám prinášajú istotu, že váš telefón sa hneď v prvý deň nepoškodí a nestratí tak na hodnote. Okrem toho, že chránia zadnú časť vášho telefónu sa vďaka prečnievajúcej lište postarajú aj o základnú ochranu vášho displeja. Vyberte si pohodlie a bezchybný štýl. Ten vám poskytnú hlavne obaly Foto Case, ktoré sadnú vkusu futbalistov, cestovateľov, milovníkov kávy, zvierat gastronómie či prírody.

Pre častých užívateľov je Google Pixel 3A XL ako stvorený

Najlepší 12 Mpx fotoaparát vo svojej triede spoločne s čistým Androidom Pie s pravidelnými aktualizáciami je základ úspechu modelu Google Pixel 3A XL. Ak používate telefón naozaj často, iste sa vám bude páčiť hlavne dlhá výdrž batérie a rýchle nabíjanie zariadenia spoločne s plynulým výkonom bez sekania aj pri dlhšom zaťažení. Výhodou tohto smartfónu je aj 5,6-palcový výrazný a prepracovaný P-OLED displej zobrazujúci žiarivé farby spoločne s výkonným reproduktorom. Telefón od spoľahlivého a rokmi overeného výrobcu je dostupný nielen v čiernom, ale aj v bielom prevedení a za jeho prijateľnú cenu sa kúpiť naozaj oplatí.