Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Google Pixel 3a

Obaly pre Google Pixel 3a


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Google Pixel 3a XL, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Váš Google Pixel 3A už v bezpečí

Ochranné materiály sa v dnešnej dobe stali neoddeliteľnou súčasťou kultúry nákupu nových mobilných zariadení. Telefóny máme totiž neustále pri sebe, v rukách a pred očami a tak sa rapídne zvyšuje šanca, že sa vyskytne nejaká nepredpokladaná situácia. Nikto z nás však nechce, aby sa mi telefón po pár dňoch používania poškodil, poškriabal či dokonca rozbil. Preto sú ochranné materiály tak trochu „must-have“ dnešnej doby.

Doprajte si kvalitnú ochranu

Ak hľadáte „ochrancu“ pre svoj Google Pixel 3A, zvoľte si správne a vyberajte hlavne na základe bezpečnosti. Váš obal by mal na telefón presne zapasovať tak, aby sa mu tvarovo prispôsobil a neexistovala šanca, že samovoľne vypadne. Naše puzdrá sú vyrobené z kvalitných silikónových materiálov, ktoré neprepustia špinu, prach ani vlhkosť. Obsahujú precízne výrezy a na konektory a tlačidlá tak, aby ste neboli obmedzení vo funkcionalite zariadenia a mohli v obale spokojne nabíjať, počúvať hudbu alebo prenášať súbory na počítač. Naviac model si môžete zvoliť presne podľa svojho vkusu. Siahnite napríklad po puzdrách Fantastic Case, ktoré vám vďaka svojim krásnym vzorom vnesú do života trochu farieb a radosti. Ultramoderné mramorové vzory v bielej, šedej i čiernej vám zas dodajú pocit výnimočnosti. Pokiaľ máte radi farby, ale ste tak trochu klasik, zvoľte jednofarebné silikónové alebo plastikové puzdro, ktorým nikdy nič nepokazíte.

Dokonalý spoločník pre každodenné používanie? Google Pixel 3A!

Telefón pôsobiaci ako prémiový model s cenou rozpočtového zariadenia. To je malý zázrak menom Google Pixel 3A. Tento model vám poskytne prepracované fotografické zábery pri akýchkoľvek podmienkach, známy, ale jemne ozvláštnený design, 5,6 palcový žiarivý OLED displej aj skvelú výdrž batérie. Jeho výhody určite uvidíte aj v pevnej konštrukcii, stereofónnych reproduktoroch či rýchlom nabíjaní. Aj keď nie je odolný voči vode a s úložiskom 64 GB nemá micro SD slot, zaujme svojou užívateľskou priateľskosťou a celkovým zaujímavým prevedením. Skvele sa bude hodiť hlavne pre moderného užívateľa so zmyslom pre detail, príjemný design a hladký výkon.