+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Google Pixel 3

Obaly pre Google Pixel 3


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Google Pixel 3 Lite, Google Pixel 3 XL, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Veľký výber obalov na mobil Google Pixel 3

Tu nájdete odolné puzdrá, kryty a obaly na mobilný telefón Google Pixel 3. Vyberať môžete z veľkej ponuky súčasných chytrých telefónov od tejto značky. Ponuka našich produktov je naozaj široká, máme púzdra silikónové, drevené, knižkové alebo plastické. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Smartphone je uchytený v držiaku, ktorý je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj z puzdra vypadol. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel. Všetky ponúkané puzdra sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj.

Výber motívov pre obaly na Google Pixel 3

Displej je najzraniteľnejšie miesto nielen telefónov Google Pixel 3, a takáto výmena displeja nie je príliš lacná záležitosť, ako väčšina majiteľov telefónov už vie. Pre ochranu displeja sa najčastejšie využíva tvrdené sklo, fólie alebo práve puzdra. Pokiaľ chcete mať naozaj telefón v bezpečí, tak kombinácia puzdra a tvrdeného skla je to najlepšie, čo môžete pre svoj telefón urobiť. Najčastejšie sú zastúpené zadné kryty či bočné kryty čiže obvodovej rámčeky.

Výber motívov pre obaly na Google Pixel 3

Mobilný telefón Google Pixel 3 vsádza opäť na špičkovú výbavu, vrátane oceňovaného fotoaparátu, a bezpečný a čistý systém Android v najnovšej verzii so zárukou pravidelných aktualizácií. Užite si filmy, fotografie a hry na 5,5" OLED displeji s Full HD+ rozlíšením 2160 x 1080 bodov, ktorý vám poskytne jasný a ostrý obraz v každej situácii z každého uhla. Vďaka využitiu technológie OLED si môžete byť istí, že obraz bude vždy zreteľný a plný nádherných farieb. Google pixel 3 vám poskytuje displej pre dokonalú zábavu, ktorý skvele doplní stereo reproduktory. Fotoaparáty pixel vždy patrili medzi najlepšie. a nie inak je tomu aj u nového pixelov. Inteligentný systém vám pomôže s pokročilými funkciami AI, ktoré predvídajú vaše potreby a prispôsobujú sa vašim preferenciám, takže sa môžete sústrediť na fotografovaný predmet, nie na fotoaparát, a pritom získať vždy dokonalé výsledky. Využite nekonečný priestor galérie Google Photos. Teraz už nemusíte mazať svoje fotografie a pohodlne je zálohujete so službou Google Photos.