CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Google

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Veľký výber krytov na mobil Google

Naše báječné kryty, obaly a puzdrá na mobilné telefóny Google vás odlíši od ostatných. Na výber je veľká škála motívov, takže si vyberie naozaj každý. Ponuka našich produktov je naozaj široká, máme púzdra silikónové, drevené, knižkové alebo plastické. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Smartphone je uchytený v držiaku, ktorý je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj z puzdra vypadol. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel. V puzdre od nás bude váš mobil Google zaručene cool. Odolné puzdro navyše chráni zadnú časť telefónu Google proti poškriabaniu a oderom.

Prečo je vhodné váš Google telefón chrániť krytom či obalom?

Púzdra na mobil chráni váš smartphone a tiež vaše peniaze. Ak vám spadol telefón na zem pred desiatimi rokmi, mal mnohokrát len pár odrenín. Na moderných smartfónoch s hliníkovým telom, lesklých plastoch, zariadeniach mnohokrát drahších a náchylnejších je to už problém. Nielen, že nechceme mať poškriabaný telefón, ale tiež, keď už k pádu dôjde, pavúk na skle je snáď o to horšie. Dôležité sú preto nielen púzdra na mobil, ale aj kryty a ochranné fólie alebo sklíčka všeobecne.

Vybírejte nadčasově - značky Google!

Google nie je len vyhľadávač, ale aj značka špičkových smartphonov. Veľkou výhodou je čistý, optimalizovaný a vždy aktualizovaný systém Android. Google smartphone ale tiež ponúka veľmi kvalitný fotoaparát a neobmedzené cloudové úložisko pre fotky. K tomu tiež patrí aj špeciálne služby ako napríklad hlasový asistent. Mobily Google Pixel sa môžu pýšiť čistým a bezpečným OS Android One. Výrobca hardvéru telefónu je teda zároveň aj vývojárom operačného systému, čo zaisťuje vysokú optimalizáciu. Tá napomáha tiež väčšiu výdrži batérie. Navyše máte k dispozícii vždy tie najnovšie bezpečnostné aktualizácie. Výhodou je aj absencia predinštalovaných aplikácií tretích strán, ktoré zaberajú miesto, a nie vždy sa ich dá zbaviť.