Nájdi obal pre svoje zariadenia:
Značka zariadenia
Model zariadenia
   
+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny

Kryty, flipové puzdrá, obaly pre mobil

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Sale
 
LG K5 - obal na mobil Forcell Slim Flexi - čierna

LG K5 - obal na mobil Forcell Slim Flexi - čierna

3,90 €
10,90 €
/ skladom

 

 

Široký výber flipových puzdier na mobilné telefóny

Zaobstarali ste si nový mobilný telefón a chcete, aby vydržal čo najdlhšie? Tak to ste tu správne! Svoj telefón môžete chrániť mnohých kryty, obaly a puzdrami z našej ponuky. Častým typom puzdier sú puzdrá flipová. Máme bohatú ponuku flipových puzdier, ktoré vám pomôžu najlepšie uchrániť svoj mobil pred nárazmi, škrabancami a ďalším nebezpečenstvom. Flipová púzdra sa vyrábajú pre všetky hlavné značky mobilných telefónov - Samsung, Nokia, Huawei, Sony, Lenovo, HTC, LG, ale vyrábajú sa dokonca aj pre menej známe značky telefónov - Zopo, Xiao a ďalšie.

Vysoce kvalitní kryty flipové s pěknými designovými vzory

Displej je najzraniteľnejšie miesto telefónu, a takáto výmena displeja nie je príliš lacná záležitosť, ako väčšina majiteľov telefónov už vie. Pre ochranu displeja sa najčastejšie využíva tvrdené sklo, fólie alebo práve flipová puzdra. Pokiaľ chcete mať naozaj telefón v bezpečí, tak kombinácia flipového puzdra a tvrdeného skla je to najlepšie, čo môžete pre svoj telefón urobiť. Do tohto šikovného puzdra telefón jednoducho zacvaknite a ochránite zároveň jeho displej. Zatvárajú sa ako kniha a často mávajú zapínanie na patentku alebo magnet. Flipová púzdra musíte pri použití telefónu otvoriť. Výhodou týchto puzdier na mobil je, že chráni aj jeho displej a nevýhodou zvýšené riziko poškodenia telefónu v momente, kedy ho z puzdra vyberiete - hrozí napríklad nechcený pád na zem.

Kryty flipové - vyberte model

V dnešnej móde sú puzdrá typu flip, alebo puzdra S-View, ktorá sa otvárajú do boku. Tým chráni obal nielen chrbát mobilného telefónu, ale aj jeho LCD displej. Puzdrá, obaly a kryty vám umožňujú mať mobilný telefón stále po ruke. Flipové puzdro predchádza zbytočným poškriabaním či iným poškodením. Flipová puzdrá na mobilné telefóny sú vyrábané z odolných materiálov. Niektorá flipová púzdra sa otvárajú do boku. Sú určené pre konkrétne zariadenie. Ak si k svojmu smartphonu alebo tabletu kúpite puzdro na mieru, môžete mať istotu, že bude vášmu zariadenie dokonale sedieť.