Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Doogee X60L

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vyberte si zo širokej ponuky obalov pre váš Doogee X60L

Obaly na mobilné telefóny už dávno nie sú len praktickými doplnkami, ktoré váš telefón spoľahlivo ochránia! Zo svojho nového smartfónu Doogee X60L môžete urobiť štýlový kúsok, ktorý o vás prezradí všetko podstatné. Stačí len vybrať si niektorý z viac ako 300 dizajnových variantov obalov a krytov na mobily Doogee X60L. Pre manažérov vyznávajúcich eleganciu máme pripravené odolné puzdrá na mobily Doogee X60L v dizajne eko kože. Mladí, ktorí telefón využívajú aj na iné aktivity ako telefonovanie, ocenia praktické silikónové kryty. Tie ideálne „sadnú“ na zadnú časť telefónu a chránia ho pred poškriabaním a zanesením prachom. Sú príjemné na dotyk a ponúkame ich v rôznych prevedeniach. K dispozícii ich v našom internetovom obchode máme v minimalistickom jednofarebnom dizajne, rovnako tak v pestrých prevedeniach, ktoré ulahodia najmä mladšej duši. Na výber sú kryty na mobil s luxusnými fotografiami prírodných scenérií, éterické motívy i potlače pre milovníkov rýchlych áut. Ak ste skôr pragmatik, zvoľte si efektné knižkové puzdro, ktoré chráni aj dotykovú časť telefónu. Nevybrali ste si? Pozrite si naše drevené kryty, ktorými zaručene urobíte dojem za každých okolností.

Prečo staviť na kvalitnú ochranu pre váš Doogee X60L?

Ak zvolíte napríklad plastický obal pre váš telefón, bude v bezpečí pred poškriabaním a inými mechanickými poškodeniami, ktoré hrozia po páde na zem. Všetky nami ponúkané obaly, kryty, či puzdrá na Doogee X60L sú mimoriadne kvalitné a odolné, preto zaručene udržia váš nový chytrý telefón v bezpečí aj v náročných podmienkach.

Doogee X60L ponúka slušnú výbavu a dobrý výkon

Španielsky výrobca Doogee ponúka nový model Doogee X60L – ide o telefón, ktorý patrí do ekonomickej rady, no podľa odborníkov má slušnú výbavu. Štvorjadrový procesor prináša výkon, ktorý využijete predovšetkým pri niekoľkých súčasne spustených aplikáciách. A čo pamäť? Tú môžete pokojne zväčšiť kartami až na 144 GB. zákazníci veľmi oceňujú aj čítačku odtlačkov prstov.