CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Doogee

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Veľký výber krytov na mobil Doogee

Ponúkame odolné kryty, obaly a púzdra pre mobilné telefóny Doogee. Ak potrebujete nové puzdro na telefón Doogee, ste tu správne. Či už zvolíte puzdro silikónové, drevené, knižkové alebo plastické, vždy bude váš prístroj chránený pred pádom a súčasne ho obal ozdobia presne podľa vášho vkusu. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Vďaka puzdru sa vám bude prístroj tiež o mnoho lepšie držať a nehrozí nebezpečenstvo, že by vám omylom spadol. Všetky typy krytov sú pekne spracované a ide tak aj o dobrý dizajnový doplnok k telefónu. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel.

Prečo je vhodné váš Doogee telefón chrániť krytom či obalom?

Mobil je pre mnohých drahocenná vec, na ktoré sa nesmie objaviť ani škrabanec. Vedľa čo najrozvážnejšieho zaobchádzanie sa samozrejme ponúka aj variant mobil ochrániť krytom. Snáď každému sa to niekedy stalo. Mobil z ruky pri používaní vykĺzne či ho neopatrne položíte na kraj stola, nechtiac o neho zavadíte a on letí k zemi. Inokedy ho zase neopatrne zasuniete do vrecka spolu s predmetom s ostrými hranami, typicky kľúčmi. Nech už nasleduje čokoľvek, pokiaľ nevlastníte skutočne odolný model už v základe, samotný kryt vie hocičomu zabrániť.

Vybírejte nadčasově - značky Doogee!

Značka mobilných telefónov Doogee síce nie je na tuzemskom trhu natoľko známa, napriek tomu dokáže svoju ponukou smartphonov zaujať. Existujúce kúsky ponúknu príjemnú funkčnú výbavu za zaujímavú cenu. Že neviete, čo je značka Doogee zač? Doogee je značka pôvodom z Číny, o výrobu komunikačných zariadení sa stará od roku 2002. Svoje telefóny distribuuje do viac ako 200 krajín v celom svete, cielene je však zameraná na používateľov v Európe. Oficiálnym dovozcom je spoločnosť Lion Mobile, ktorá má v Číne svoje kancelárie a zaručuje tak stabilitu dodávok. Všetky smartphony sú samozrejme plne lokalizované. Smartphony Doogee má však charakterizovať nielen príjemná cena, ale aj výkon a zaujímavý, na čínske smartphony nevšedný, dizajn.