Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Cubot P40

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Váš telefón potrebuje partnera v podobe kvalitného obalu

Telefón Cubot P40 je už na prvý pohľad veľký fešák. Práve preto si zaslúži, aby sa o neho jeho majitelia poctivo starali a zabránili zbytočným poškodeniam v podobe odrenín, vrypov či nepekných škrabancov. No a následne aj neustálemu znižovaniu jeho hodnoty. Ak ste jedným zo starostlivých používateľov aj vy, pripíšte si teda na nákupný zoznam pod nový telefón aj kvalitný obal na neho. Ten dokáže divy. Napríklad uchrániť mobil od rozbitia pri nepríjemných pádoch na zem. Alebo od „utopenia“ pri nešťastnom páde do záchodovej misy (veď to poznáte). Spoľahnúť sa na odolný obal je ako môcť sa spoľahnúť na dobrého priateľa, ktorý vás nikdy nenechá v štichu. A presne o to sa s našimi puzdrami od etuo snažíme. Prvoradá je pre nás kvalita prevedenia, ktorú dosahujeme hlavne dvoma spôsobmi. Za prvé si potrpíme na kvalitné materiály, ako sú špecializovaný TPU vyrábaný kalením, pri ktorom získava neuveriteľnú odolnosť a flexibilitu, prvotriedna ekokoža, jemné silikóny, odolné gumy, originálne drevené pláty a mnoho iných. Za druhé sa staráme o to, aby naše kryty perfektne zapasovali na telefóny Cubot P40 svojimi rozmermi, výrezmi, vystúpenými tlačidlami,... jednoducho všetkým. Tak, aby vás nikdy neobmedzovali pri fotografovaní, nabíjaní telefónu alebo počúvaní hudby pomocou externých slúchadiel. A taktiež aby sa z obalu telefón samovoľne neuvoľnil, ale držal pevne akoby bol na mobile nalepený sekundovým lepidlom. Samozrejme, nezabúdame ani na dizajn obalov, o ktorom sa viac dočítate nižšie.

Štýl krytu na telefón Cubot P40 je pri výbere kľúčový

Predstavte si svoj dokonalý kryt. Bude to model s kvetinami, jednofarebné prevedenie v obľúbenom odtieni, kryt s fotografiou vašej milovanej dovolenkovej destinácie alebo skôr priesvitný obal zvýrazňujúci dizajn vášho telefónu? U nás si môžete vybrať. Ponúkame vám viac ako 300 farieb, vzorov, motívov a typov krytov na váš telefón Cubot P40. Ak ste spätý s prírodou, zvoľte si drevený kryt s originálnou kresbou dreva a príjemným povrchom, ktorý mnoho našich zákazníkov obľubuje. Pre industriálnejšie typy je tu gravírovaný kryt na Cubot P40, ktorý si môžete objednať s akýmikoľvek minimalistickými vzormi v metalickom odtieni, ktorý vám najviac vyhovuje. Pokiaľ si potrpíte na tú najkvalitnejšiu ochranu, odporúčame vám vyskúšať kryty od našich odskúšaných dodávateľov, ako sú Nillkin, Forcell, Ringke a mnohí iní. Je vašou vášňou hranie futbalu alebo cestovanie? Ukážte to krytom s motívom futbalovej lopty či lietadla. Alebo stavte na naše najmodernejšie a luxusné obaly etuo design s motívmi mramoru v kombinácii s drahými kovmi či abstraktnými obrazmi v módnych farbách. Pre nežné duše máme pripravené etno motívy aj boho grafiky, milovníkom zvierat ulahodia zvieracie vzory či fotografie divokých stád v prírode. Neobmedzujte sa vo svojej fantázii. Stačí si len vybrať model presne podľa vášho gusta.

Cubot P40: Ako stvorený pre vaše potreby

Zaujíma vás, aký je nový telefón od spoločnosti Cubot s prívlastkom P40? Poďme sa na to pozrieť! Medzi jeho najväčšie prednosti patrí iste krásny a jasný bezrámikový HD+ displej s uhlopriečkou 6,2 palcov ktorý zaberá 90,3 % čelnej strany telefónu a skvele sa tak hodí na sledovanie vašich obľúbených filmov a seriálov alebo hranie hier. Poteší vás aj rýchly chod systému Google Android 10, ktorý zabezpečuje štvorjadrový procesor a 4 GB pamäť RAM. Veľa aplikácií a dát sa zmestí na 128 GB úložisko, ktoré je možné ďalej rozšíriť micro SD kartou. Veľkým plusom telefónu je sofistikovaný fotoaparát s umelou inteligenciou, ktorá starostlivo sleduje scénu a po spustení spúšte sa postarajá o automatické nastavenie každej fotografie, aby bol dosiahnutý lepší výsledok. Cubot P40 sa chváli 12 Mpx hlavným fotoaparátom, 2 Mpx objektívom na fotografovanie širokouhlých záberov, 5 Mpx makro objektívom a 2 Mpx hĺbkovou kamerou na zhotovovanie portrétov s efektne rozostreným pozadím.