CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Cubot Note 20 Pro

Obaly pre Cubot Note 20 Pro


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Cubot Note 20, sú úplne iné modely-

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Doprajte si kvalitný obal na telefón

Premýšľate o kúpe nového telefónu? Potom si na nákupný zoznam hneď pod neho napíšte aj ochranné príslušenstvo v podobe kvalitného obalu či fólie. Dobrý obal totiž dokáže ochrániť váš mobil takmer na 100 % od všetkých škrabancov, vrypov, preliačení alebo ďalších poškodení. Prémiové obaly z našej ponuky majú schopnosť absorbovať energiu nárazov alebo pádov, a tak od opotrebovávania ochránia aj vnútorné komponenty telefónu. Obaly sú ďalej odolné voči vlhkosti, prachu, špine a nečistotám. Tie sa k vášmu mobilu cez kryt už nikdy nedostanú, a vy sa tak nemusíte obávať zmoknutia s telefónom, rozliatej kávy na pracovnom stole alebo pokladania telefónu na rôzne povrchy. Znečistenie z obalu naviac veľmi rýchlo odstránite len pomocou umytia pod prúdom tečúcej vody, umytia vlhkou handričkou alebo dezinfekcie dezinfekčným gélom. Investícia do kvalitného obalu na telefón Cubot Note 20 Pro vám ušetrí čas, peniaze aj starosti pri opravách telefónu pri poškodeniach a pádoch. Len si dajte pozor, pretože keď raz začnete používať obal na telefón, pravdepodobne nebudete chcieť už nikdy prestať. Pripravení? Poďme vybrať dokonalý obal práve na váš telefón.

Pre svoj mobil len ten najkrajší kryt

Obaly na telefóny však už dávno nepredstavujú len „povinnú jazdu“ v rámci ochrany svojho telefónu. Postupom času sa z nich stáva akýsi prostriedok predstavenia štýlu ich majiteľa, spôsob sebavyjadrenia a obľúbený módny doplnok. Preto si veľmi pozorne vyberajte dizajn svojho puzdra – dokáže o vás povedať viac, ako si viete predstaviť. Množstvo možností na výber dokonalého krytu v rámci vášho štýlu ponúka napríklad naša kolekcia Etuo Design Case. N’jdete v nej mramorové vzory v rôznych farbách, pastelové farby aj populárne či vtipné motto nápisy na každý deň. Veľmi obľúbenými sa stali aj kryty série Gold Abstract, ktoré predstavujú abstraktné umelecké diela doplnené o zlatistú žiaru vo svojej najjemnejšej podobe. Ak ste citlivá duša spätá s prírodou, iste sa vám zapáčia naše jemné boho vzory pierok alebo lapačov snov a zarytým minimalistom odporúčame jednoduché geometrické motívy či dokonca plne transparentné obaly, ktoré nechajú vyniknúť čisté krivky vášho Cubot Note 20 Pro.

Spoznajte výhody vášho obalu na telefón

Vybrali ste si ten najlepší obal na telefón, ktorý vám bude perfektne sedieť, vyjadrí váš štýl a naviac bezkonkurenčne ochráni telefón od poškodení? Skvelé! Teraz je načase spoznať aj ďalšie výhody, ktoré vám dokonalý obal prinesie. Veľkým benefitom je, že každý obal z tejto kategórie presne sadne na váš Cubot Note 20 Pro nielen svojimi rozmermi, ale aj presnými výrezmi na fotoaparát, slúchadlá, nabíjačku či senzor odtlačkov prstov. Kryty poskytujú ochranu nielen zadnej a bočným, ale aj prednej časti telefónu. Zabezpečujú to hrany obalu vystúpené o niekoľko milimetrov nad okraj obrazovky, ktoré bránia kontaktu s rovnými povrchmi. Aj keď vám tak obal spadne na rovnú zem, nemusí sa jeho displeju absolútne nič stať aj keď nepoužívate ochranné sklo či fóliu. Všetky puzdrá sú vyrobené z maximálne odolných materiálov. Tie sú skutočne flexibilné, trvácne a nepodľahnú ani zubu času. To isté platí aj o kvalitnej bodovej tlači farebných motívov. Je totiž odolná voči oteru, zošúchaniu, UV žiareniu aj vyblednutiu. Kryty tak ostávajú vo svojom pôvodnom stave (čo sa týka tvaru aj farieb) po veľmi dlhý čas.

Profesionál pripravený zažiariť: Cubot Note 20 Pro

Ak hľadáte krásny dizajn a excelentný displej, siahnite po smartfóne Cubot Note 20 Pro. Okrem toho, že prináša bohatú nádielku funkcií, užijete si s ním aj naozaj štýlové prevedenie s matnou zadnou stranou, ktorá sa v ruke nekĺže a nezanecháva mastné odtlačky prstov. Štyri zadné fotoaparáty sú umiestnené v kruhovom module a prinášajú 12 MPx rozlíšenie so Sony IMX350 senzorom, 20 MPx senzor s detekciou hĺbky a 0,3 MPx fotocitlivým objektívom. Predná selfie kamera predstavuje rozlíšenie 8 MPx.