Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Cubot Note 20

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Atraktívne obaly na Cubot Note 20

Kúpili ste si nový Cubot Note 20? Potom je na čase zamyslieť sa nad tým, ako ochrániť jeho povrch pred poškriabaním, vrypmi, preliačením a ďalšími následkami mechanického poškodenia. Ideálnou voľbou sú kvalitné obaly, aké nájdete v e-shope etuo.sk. Rovnako ako chránia povrch telefónu, starajú sa aj o jeho vnútorné komponenty – práve tým, že dokážu absorbovať energiu pádov a zabrániť tak zbytočnému opotrebovávaniu zariadenia. Obaly sú potlačené veľmi odolnou bodovou tlačou, takže s nimi získate istotu, že sa vám vytlačené motívy len tak ľahko neošúchajú, nevyblednú alebo sa jednoducho nezmyjú. Kryty môžete v prípade znečistenia umývať pod prúdom tečúcej vody, utierať vlhkou handričkou alebo dezinfikovať svojim obľúbeným gélom. Všetko bez toho, aby tieto čistenia akokoľvek ovplyvnili vzhľad vášho obalu. Obaly na telefón od etuo.sk však nie sú len povinnou výbavou zabezpečujúcou bezpečie vášho telefónu. Predstavujú aj skvelý spôsob, ako ukázať svoj štýl a doplniť ho o dokonalý doplnok. Vybrať si môžete z mnohých prevedení, napríklad z minimalistických modelov s veľmi nenápadnou potlačou alebo siahnuť po farebných obrázkoch či ligotavých nápisoch. Veľmi moderné a obľúbené sú aktuálne mramorové obaly, kryty s potlačou zvieracej kože alebo boho motívy. Pre klasikov je tu však na výber aj z množstva jednofarebných puzdier v rôznych odtieňoch. Ak sa neviete rozhodnúť, zvoľte transparentný obal – ten nechá vyniknúť dizajn telefónu a zároveň poskytne prvotriednu ochranu, ktorú potrebuje.

Silikónové kryty, knižkové puzdrá alebo radšej gravírovaný obal?

Pri toľkých možnostiach výberu z rôznych druhov puzdier by bolo bláznivé nezamyslieť sa nad tym, aký štýl a druh obalu by vám najviac vyhovoval. V našej ponuke totiž nájdete klasické silikónové puzdrá, ale aj otváracie knižkové modely, flipové kryty či gravírované, koženkové alebo drevené puzdrá s rôznymi motívmi. Pokiaľ volíte stabilné bezpečie a istotu všade, kam sa len pohnete, stavte na knižkové puzdrá. Tie vďaka výklopnému mechanizmu ochraňujú nielen zadné a bočné časti vášho smartfónu, ale aj jeho obrazovku. Pri každom náraze ostáva puzdro bezpečne zavreté vďaka spoľahlivému magnetickému mechanizmu. Ten je prispôsobený na otváranie len pomocou ľudskej ruky. Nijako vás však neobmedzí vo fotografovaní, nabíjaní telefónu, počúvaní hudby či odomykaní zariadenia pomocou odtlačkov prstov. Práve naopak. Jeho špecializované výrezy sú na všetky tieto akcie pripravené. Knižkové kryty sa skvele hodia na dlhé cesty alebo prácu z domu, pretože vám umožnia poskladať si z nich praktický stojan na telefón. Ten využijete napríklad pri sledovaní filmov alebo videí na YouTube či pri dlhších videohovoroch. Silikónové puzdrá sú v tomto ohľade o niečo kompaktnejšou voľbou. Na telefón priľahnú tak tesne, ako sa len dá, a nezaberú ani milimeter naviac. Hodia sa tak najmä pre tých, ktorí nosia telefón vo vrecku nohavíc alebo v malých kabelkách. Vďaka tomu, že ich okraje vystupujú pár milimetrov nad úroveň displeja, je pri pokladaní na rovné povrchy perfektne chránená aj obrazovka vášho mobilu. A to isté platí aj pri pádoch na rovné povrchy, napríklad na cestu či na chodník. Gravírované puzdrá sa skvele hodia pre milovníkov minimalistického a industriálneho štýlu. Sálajú chladnou eleganciou a na ich povrch si môžete zvoliť akýkoľvek jemný motív, ktorý sa vám v našej ponuke zapáči. Veľmi moderné sú aj drevené puzdrá s prírodnými motívmi alebo rozložiteľné korkové modely, s ktorými môžete prispieť k ochrane prírody.

Dokonalý spoločník Cubot Note 20

So smartfónom Cubot Note 20 získate kombináciu skvelého výkonu, elegantného dizajnu a prijateľnej ceny. Hneď na prvý pohľad telefón zaujme svojim dominantným displejom s uhlopriečkou 6,5 palcov, minimálnymi rámikmi a kvapkovitým výrezom pre 8 MPx selfie kameru. Zaujímavá je aj kruhovitá úprava zadného fotoaparátu so štyrmi objektívmi s rozlíšením hlavnej šošovky 12 MPx a snímačom Sony IMX486. Poteší aj možnosť bezkontaktných platieb NFC, možnosť odomykania tvárou FaceID alebo DualSIM vhodná hlavne pre spojenie pracovných a súkromných záležitostí.