Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Cubot C30

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Nájdite skvelý obal na Cubot C30

Obal na telefón by sa mal stať automatickou voľbou hneď ako si zaobstaráte nový telefón. Vaše zariadenie totiž elegantne ochráni pred oškretím, vrypmi či preliačeniami. V rámci ochrany však priaznivo pôsobí nielen na povrch smartfónu, ale aj na vnútorné komponenty. Tým, že je schopný pohlcovať energiu nárazov, predĺži ich životnosť aj o niekoľko mesiacov či rokov. Každý obal z tejto kategórie presne sadne na váš smartfón Cubot C30 svojimi rozmermi aj špecializovanými výrezmi. Nič vás tak neobmedzí pri používaní fotoaparátu, nabíjacieho kábla, slúchadiel alebo senzoru odtlačkov prstov. Obaly sú odolné voči vlhkosti, prachu aj špine, ktoré nemajú šancu dostať sa k zariadeniu. Pokiaľ sa vám od nich však obal zašpiní, nie je nič jednoduchšie, ako umať ich pod tečúcou vodou alebo použiť vlhkú handričku. V dnešnej dobe je často skloňovaná taktiež otázka odstraňovania baktérií z povrchov, ktoré často používame. Dobrou správou tak je, že obaly od etuo.sk môžete pokojne čistiť aj dezinfekčným prostriedkom bez rizika zošúchania farieb. Aj motívy obalov sú na povrchu natlačené kvalitnou bodovou tlačou odolnou voči oteru, UV žiareniu či vlhkosti. Máte tak zaručené, že váš kryt ostane veľmi dlho ako nový. Pridlho však na mobile nemusíte nosiť stále ten istý kryt. Vyberte si aj viac modelov, ktoré budete môcť striedať podľa aktuálnej situácie, udalosti, na ktorú sa chystáte, nálady, ročného obdobia alebo skrátka podľa toho, ktorou nohou vstanete z postele.

Knižkový obal, silikónový kryt alebo kožené puzdro na mobil?

Typov obalov na telefón Cubot C30 nájdete v našom e-shope viac, než si myslíte. Práve preto je na mieste zamyslieť sa nad tým, čo odo neho očakávate a ako chcete, aby dopĺňal vašu elektronickú výbavu. Knižkové kryty s vyklápacím krídlom na prednej strane sú jednou z najbezpečnejších volieb. Predné krídlo je totiž uzatvárateľné na magnetický klip, takže nie je možné, aby sa samovoľne otváralo. Máte s ním istotu, že displej ostane nepoškodený aj pri tvrdých nárazoch či pádoch na nerovné povrchy. Knižkové puzdrá sú perfektne využiteľné aj počas dlhých ciest, kedy sa dajú používať aj ako praktické stojany na telefón pri sledovaní filmu alebo videí na YouTube. Ak si naviac zvolíte formu s bočnými vreckami, môžete v obale nosiť pokojne aj platobnú kartu či identifikačnú kartu, a tak vám poslúži aj ako peňaženka či mini kabelka. Silikónové obaly sú na druhú stranu omnoho transparentnejšie. Priliehajú na telefón Cubot C30 ako druhá koža a rovnako efektívne ho chránia. Nemusíte sa s nimi báť ani o ochranu svojho displeja. Aj keď obal pokrýva iba zadnú časť telefónu, okraje sa týčia niekoľko milimetrov na úrovňou obrazovky, takže nikdy nepríde ku kontaktu s rovným povrchom. Pokojne tak môžete svoj telefón pokladať na stôl v práci aj doma displejom dole bez rizika poškriabania obrazovky. Pri mnohých modeloch silikónových krytov na Cubot C30 navyše zíaksavate možnosť zvoliť si nielen motívy na zadnej strane obalu, ale aj farebnosť jeho bokov. Získavate tak celkom unikátny kus obalu, ktorým sa nemôže popýšiť každý. Veľmi múdrou voľbou pre elegánov alebo večne zaneprázdených ľudí sú aj obaly z ekokože. Pôsobia veľmi elegantne, perfektne ochraňujú povrch telefónu a vďaka syntetickej koži sú vhodné aj pre vegánov, ktorí ochraňujú planétu a životné prostredie.

Spoľahlivý smartfón Cubot C30 k vašim službám

Cubot C30 prináša svojim používateľom nielen vysoký výkon, ale aj maximálnu rýchlosť. Okrem toho sa môže pochváliť osemjadrovým procesorom Helio P60 podporovaný operačnou pamäťou 8 GB a grafickým procesorom ARM Mali-G72. Výhodou sú aj vstavané 4 fotoaparáty – hlavný objektív v rozlíšení 48 MPx so senzorom Sony IMX586, 16MPx ultraširoký objektív, 5Mpx makro senzor a 0,3 Mpx fotosenzitívna šošovka. Predná kamera má potom rozlíšenie 32 Mpx, vďaka čomu budú aj videohovory maximálne ostré. K tomu získate aj funkcie ako NFC alebo čítačku odtlačkov prstov.