Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Coolpad

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Veľký výber krytov na mobil Coolpad

Tu nájdete odolné puzdrá, kryty a obaly na mobilné telefóny Coolpad. Vyberať môžete z veľkej ponuky súčasných chytrých telefónov od tejto značky. Ponuka našich produktov je naozaj široká, máme púzdra silikónové, drevené, knižkové alebo plastické. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Smartphone je uchytený v držiaku, ktorý je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj z puzdra vypadol. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel.

Prečo je vhodné váš Coolpad telefón chrániť krytom či obalom?

Dôvodov, prečo použiť puzdro na mobil, je ako kvapiek v mori. Ale ten najdôležitejší je prostý - obal na mobil zaručuje jeho dlhšiu životnosť. Spomínate si na svoju prvú nezničiteľnú Nokii či Alcatel? Dnešné chytré hračičky sú proti ním ale pekné krehotinky. Ochranné puzdro na mobil ich chráni pred poškodením pri pádoch, nárazoch a pred inými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Keď vám mobil spadne, nemusí sa nič stať. Ale tiež vám môže prasknúť displej a je po telefóne. V lepšom prípade sa začne sekať, takže vás neminie servis mobilných telefónov, za ktorý zaplatíte viac, ako keby ste si na začiatku puzdro zaobstarali. Používanie puzdra na mobil má rovnako aj ďalšie dôvody. Ľahko sa môže stať, že sa vám odrie šošovka fotoaparátu. Potom je vám aj ten najlepší fotoaparát v mobile k ničomu. A prezerať si fotky s poškriabaným displejom asi tiež nie je nič moc. V neposlednom rade chráni obal telefón pred znečistením.

Vybírejte nadčasově - značky Coolpad!

Coolpad je jeden z mnohých čínskych výrobcov, ktorý dlhý čas pôsobil výhradne na domovskom trhu. Od roku 2015 sa ale smartphony Coolpad vozia aj do Európy. Ponuka zatiaľ pozostáva z modelov nižšej a strednej triedy. Firma ťaží zo zaujímavej konkurenčné výhody - do svojich telefónov poskytuje službu streamované televízie LeTV. Jej prevádzkovateľ je totiž v súčasnosti druhým najväčším akcionárom Coolpad. Firma vlastní viac ako 5 000 patentov na mobilné aplikácie, bezdrôtové a LTE technológie, telekomunikácie, dualSIM a mnoho ďalších technológií.