Kryty, bumper puzdrá, obaly pre mobil

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Odolná puzdrá na mobilné telefóny s hliníkovými rámami

Chcete ochrániť váš telefón pred hlbokými vrypmi, odreninami či pred inými každodennými rizikami? Doprajte si kvalitné ochranné obaly na telefón a k tomu bezpečnosť bez kompromisov! Bumper Case obaly boli vyvinuté pre maximálnu posilnenú ochranu našich smartfónov tak, aby odolali aj silnejším nárazom alebo pádom. Tento typ obalu na mobilné telefóny mierne vystupuje niekoľko milimetrov nad okraj displeja a tak dokáže zabrániť tomu, aby sa obrazovka pri nárazoch dostala do kontaktu s plochými povrchmi, ako sú podlahy alebo stoly. Ochraňujú tak telefón omnoho účinnejšie, než kedykoľvek predtým. Obaly Bumper Case sú vyrobené z odolného hliníka často doplneného o časti z revolučného a flexibilného TPU materiálu. Napriek tomu, že sú zvonku veľmi pevné, z vnútornej silikónovej strany jemne obopnú váš smartfón, pohltia a neutralizujú prípadné nárazy a nedovolia mu vypadnúť.

Bumper Case - toho nebude obmedzená ani funkčnosť telefónu

V extrémnejších podmienkach, kedy dochádza k pádom a škrabancom nášho zariadenia sa občas ocitne každý z nás. Preto je dôležité mať bezpečnosť svojho smartfónu pevne vo svojich rukách! To sa vám vždy podarí s puzdrami Bumber Case. Okrem toho nebude obmedzená ani funkčnosť telefónu, pretože dokonale sediace výrezy pre nabíjacie a slúchadlové konektory sa skvele prispôsobia typu vášho telefónu. Aj keď obaly môžu pôsobiť mohutnejším dojmom, nepridajú vášmu telefónu zbytočné gramy naviac a stále si ich pohodlne vložíte aj do vrecka.

Dizajn hliníkových krytov na mobily

Pokiaľ tiahnete skôr k minimalistickému štýlu a tmavé odtiene sú tým správnym doplnkom vašej osobnosti, rozhodne siahnite po hliníkových krytoch Bumper Case. Hodia sa pre každého správneho chlapa, ale varianty so zlatými, ružovkavými a striebristými tvrdými rámami určite potešia aj vycibrený ženský vkus. Hodia sa na lozenie po horách ale aj na pracovné schôdzky. S polykarbonátovým tvrdým rámom doplneným o  vysoko odolné plasty sa už o svoj telefón nemusíte obávať. Mnoho z našich modelov je na zadnej strane naviac zdobených jemným vzorom, takže sa už na odtlačky prstov či viditeľné nečistoty rovno zabudnite. Naviac sú vďaka tomu obaly neodolateľné aj na dotyk.