Kryty, puzdrá, obaly pre mobil BQ

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Veľký výber krytov na mobil BQ

Pre ochranu mobilných telefónov BQ ponúkame kvalitné púzdra, kryty a obaly. Každé puzdro je originál z odolného materiálu, či už je silikónové, drevené, knižkové alebo plastické. Smartphone je uchytený v držiaku, ktorý je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj z puzdra vypadol. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel. Všetky ponúkané puzdra sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj.

Prečo je vhodné váš BQ telefón chrániť krytom či obalom?

Poznáte to. Vraciate sa z obchodu s novým mobilným telefónom. Zrejme ste do neho niekoľko tisíc a viac investovali a chcete s ním nejaký ten piatok stráviť. Teraz si odpovedzte na otázku. Koľkokrát sa vám stalo, že vám mobil vypadol z vrecka, batohu či aktovky? Dôvodov, prečo použiť puzdro na mobil, je ako kvapiek v mori. Ale ten najdôležitejší je prostý - obal na mobil zaručuje jeho dlhšiu životnosť. Spomínate si na svoju prvú nezničiteľnú Nokii či Alcatel? Dnešné chytré hračičky sú proti ním ale pekné krehotinky. Ochranné puzdro na mobil ich chráni pred poškodením pri pádoch, nárazoch a pred inými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Keď vám mobil spadne, nemusí sa nič stať. Ale tiež vám môže prasknúť displej a je po telefóne. V lepšom prípade sa začne sekať, takže vás neminie servis mobilných telefónov, za ktorý zaplatíte viac, ako keby ste si na začiatku puzdro zaobstarali.

Vybírejte nadčasově - značky BQ!

Španielska spoločnosť BQ je známym výrobcom spotrebnej elektroniky a multimediálnych zariadení aj inovátorom na poli 3D tlače a robotiky. Na slovenskom trhu sa do popredia záujmu dostala svojimi telefóny, a to najmä modelom Aquaris E4.5 (2015), ktorý ako prvý telefón na svete nesie operačný systém Ubuntu. Telefóny BQ zaujmú kvalitným spracovaním, slušnými parametrami a predovšetkým neobvyklú päťročnou zárukou.