+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Asus Zenfone Max Pro (M1) (ZB601KL/ZB602KL)

Obaly pre Asus Zenfone Max Pro (M1) (ZB601KL/ZB602KL)

Smartphone Zenfone Max Pro M2 (ZB631KL) je úplne iný model telefónu.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Veľký výber obalov na mobil Asus Zenfone Max Pro (M1) (ZB601KL/ZB602KL)

Vďaka odolnému puzdru bude váš prístroj Asus Zenfone Max Pro (M1) nielen skvele chránený, ale bude sa vám tiež o mnoho lepšie držať a nehrozí nebezpečenstvo, že by vám omylom spadol. Všetky typy krytov sú pekne spracované a ide tak aj o dobrý dizajnový doplnok k telefónu. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel. Naše kryty rôznych materiálov, vzorov, tvarov a farieb uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov – máme silikónové, drevené, knižkové, plastické.

Výber motívov pre obaly na Zenfone Max Pro (M1) (ZB601KL/ZB602KL)

Výrobcovia sa snažia ponúknuť zákazníkom veľký sortiment príslušenstva, ktoré nielen ochráni chytrý telefón Asus Zenfone Max Pro (M1), ale myslí aj na elegantné krivky, a tak sa snažia zachovať pôvodnú veľkosť a hmotnosť, pričom bezpečnostné prvky rozloží na najviac náchylná miesta (najmä rohy telefón a zadnú časť). Dôvodov, prečo použiť puzdro na mobil, je ako kvapiek v mori. Ale ten najdôležitejší je prostý - obal na mobil zaručuje jeho dlhšiu životnosť.

Asus Zenfone Max Pro (M1) (ZB601KL/ZB602KL) - informácie o telefóne

Asus Zenfone Max Pro (M1) je prvý lastovička tohto výrobcu na poli smartphonov so širokouhlým displejom a tenkými rámčeky. Hlavnou devízou je opäť výborná výdrž, napriek predpokladom trochu pokrivkáva fotoaparát. Zariadenie vyššej strednej triedy s veľkým šestipalcovým Full HD+ displejom a duálnym fotoaparátom obsahuje batériu s kapacitou 5 000 mAh. Telefón Zenfone Max Pro je dosiaľ najväčším modelom z radu Max. Uhlopriečka jeho displeja prvýkrát začína číslicou 6. Tiež má doposiaľ najvýkonnejší procesor, napriek tomu všetko bude zrejme bodovať hlavne iným parametrom. Jeho najväčšou prednosťou je obrovská batéria s kapacitou 5 000 mAh. To všetko je navyše zabalené do krabičky s veľmi zaujímavou cenou. Asus Zenfone Max Pro ponúka veľmi dobrý mix všetkých užitočných parametrov a funkcií, z ktorých možno vyzdvihnúť najmä veľký a na svoje pomery kvalitný displej, výbornú výdrž a bezproblémový chod prostredie. Telefón poskytuje aj dostatočný výkon pre hranie náročnejších hier.