+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Asus Zenfone 8

Obaly pre Asus Zenfone 8


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Asus Zenfone 8 Flip, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Dokonalé kryty na Asus Zenfone 8

Váš telefón si zaslúži prvotriednu ochranu. Práve preto je potrebné napísať si odolný obal na nákupný zoznam hneď pod nový smartfón a začať ich ideálne používať až spolu. Pri nových telefónoch sa totiž často stáva, že nedopatrením vypadnú majiteľovi z ruky a hneď sa poškodia alebo rozbijú. A to nahnevá každého, zvlášť kvôli tomu, ako v tom momente smartfón stráca na hodnote. Aby sa vám to nestalo, používajte kvalitné kryty na Asus Zenfone 8 bez starostí a v pohode.

Rozhodnite sa pre najlepší obal na telefón

Pokiaľ sa rozhodujete o type obalu, ktorý by vám sedel, začnite uvažovať hlavne nad svojim životným štýlom. Ak máte náročnú prácu v teréne alebo si telefón beriete na športy či ho chcete ochrániť pred zvedavými ručičkami malých nezbedníkov, stavte na knižkový obal. Ten chráni zadnú ale aj prednú stranu smartfónu vďaka výklopnému krídlu na magnetický uzáver. Veľkou výhodou knižkového puzdra je aj jeho vstavaný mechanizmus, ktorý môžete použiť ako praktický stojan pri sledovaní videí alebo seriálov na telefóne. Ak však milujete fotografovanie, môže vám výklopka vadiť pri úchope telefónu. V tomto prípade je najlepšie zvoliť o niečo kompaktnejšiu možnosť – silikónový obal na Asus Zenfone 8. Ten telefónu nepridá žiadne zbytočné centimetre a jeho telo taktiež veľmi efektívne ochráni. Silikónové obaly sedia skvele aj vo vrecku odtiahnutých džínsov alebo v maličkej kabelke na drobnosti. Silikónové puzdrá dokážu vďaka hranám prečnievajúcim niekoľko milimetrov nad displej ochrániť aj prednú stranu telefónu pred poškriabaním, ale neposkytujú obrazovke takú kvalitnú ochranu ako knižkové puzdro. Práve preto je ideálne dokúpiť si k nim ešte ochrannú fóliu na displej alebo tvrdené sklo. strany, takže sa mu ani pri páde nemôže nič stať. Ďalšou možnosťou, ako ochrániť svoj telefón, je flipové puzdro pôsobiace podobne ako puzdro knižkové, avšak s vyklápaním do spodnej strany.

Stovky dizajnových možností krytu na Asus Zenfone 8

Po výbere typu obalu je dôležité sa rozhodnúť aj pre jeho dizajn. Každý z nás chce mať totiž obal, ktorý vyzerá božsky a vykúzli nám úsmev na tvári vždy, keď sa na neho pozrieme. Presne takú sú puzdrá kolekcie Etuo Design Case. Nájdete medzi nimi veľmi trendové mramorové vzory v rôznych farbách či doplnené o prvky zlata, pastelové motívy aj geometrické tvary. Nechajte sa zlákať kúzlom jarných vzorov, vianočných motívov, halloweenskych obalov, veselých obrázkov pre najmenších, obalmi na telefón podľa znamenia zverokruhu alebo prírodnými motívmi zvierat, rastlín či iných prírodných materiálov. Pokiaľ si však predstavujete niečo decentnejšie, skvele vám poslúžia jednofarebné silikónové obaly na Asus Zenfone 8 v polopriesvitnom alebo nepriesvitnom prevedení. Sú ideálne pre ľudí, ktorí musia pri práci či spoločenských udalostiach pôsobiť vážnejším dojmom. Ak ste jedným z nich, ale radi si doprajete aj farby a vzory v súkromí, ideálnym riešením pre vás bude objednať si hneď niekoľko typov obalov a striedať ich podľa svojej nálady alebo príležitosti, ktorú máte v pláne navštíviť.

Spoľahnite sa na nový smartfón Asus Zenfone 8

Kompaktné balenie ukrývajúce naozaj silný výkon. Aj tak by sa dal popísať telefón Asus Zenfone 8, s ktorým sa ľahko pracuje a je ideálny aj do vrecka tých najobtiahnutejších džínsov. Jeho menšie rozmery sú však len čerešničkou na torte ďalších výhod. Ponúka vám napríklad neuveriteľne rýchly AMOLED displej s obnovovacou frekvenciou až 120 Hz pre ten najčistejší obraz pri hraní hier alebo sledovaní filmov. Sklo obrazovky je navyše chránené tým najodolnejším sklom Corning Gorilla Glass Victus, takže o škrabance a vrypy sa toľko báť nemusíte. Iste vás poteší aj batéria s dlhou výdržou na nepretržitú prácu alebo zábavu či takmer profesionálna sústava fotoaparátov. To všetko zabalené v dizajnovom balení za férovú cenu. Ešte váhate?