+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Asus Zenfone 7 (ZS670KS)

Obaly pre Asus Zenfone 7 (ZS670KS)


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Asus Zenfone 7 Pro (ZS671KS), sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Puzdrá na Asus Zenfone 7 (ZS670KS) pre vás

Čo podľa vás musí spĺňať dokonalý obal na Asus Zenfone 7 (ZS670KS)? Mal by byť odolný? Štýlový? Musí presne sedieť na vašom telefóne? Alebo byť príjemný na dotyk? Kryty od etuo.sk odpovedajú na všetky vaše otázky jednoznačným „áno“. Tieto obaly presne sadnú na váš mobil akoby bola táto dvojica stvorená len jeden pre druhého. Sú naviac veľmi efektné a vyterajú jednoducho skvele. Dôležitá je pre nás aj kvalita materiálov – používame len tie, ktoré z našich skúseností jednoducho fungujú. Proti otrasom, škrabancom, pádom, vlhkosti, nečistotám a iným neblahým vplyvom, ktoré dennodenne ohrozujú váš mobil. Veľmi obľúbeným je medzi našimi zákazníkmi hlavne odolný TPU materiál vyrábaný špeciálnou metódou kalenia tak, aby dosahoval čo najlepšie ochranné vlastnosti. Používame však aj silikón, ktorý je veľmi príjemný na dotyk či férovo vyrábanú syntetickú kožu. Je len na vás, ktorý typ obalu si vyberiete.

Obal na telefón, ktorý sadne vašim potrebám

Pre dobrodružnejšie nátury sa bude perfektne hodiť knižkový obal na Asus Zenfone 7 (ZS670KS). Ten uchráni vaše zariadenie aj pred hrubším mechanickým poškodením lepšie ako ktorýkoľvek obal len na zadnú stranu telefónu. Nevynikne s ním však samotný dizajn vášho telefónu. Ten zapôsobí omnoho skôr so silikónovým krytom. A ak si naviac vyberiete transparentný model, je o zachovanie pôvodného dizajnu postarané kompletne. Univerzálnou možnosťou sú aj plastikové jednofarebné puzdrá pôsobiace elegantne a zároveň veľmi kvalitne.

Dokonalý smartfón Asus Zenfone 7 (ZS670KS)

Zamilujte sa do prvého otočného fotoaparátu na telefóne na svete s Asus Zenfone 7 (ZS670KS)! Okrem toho, že si s ním spravíte to najlepšie selfie, ako je to len možné, s ním taktiež odfotíte širokouhlé scenérie a svojim fotografiám dodáte jasné farby, resné obrysy a naozajstnú hĺbku. S týmto telefónom sa taktiež nemusíte báť vybitia – jeho batéria s kapacitou 5 000 mAh vás podrží po celé dni bez potreby nabíjania.