CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Asus ROG Phone 6D

Obaly pre Asus ROG Phone 6D


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Asus ROG Phone 6, Asus ROG Phone 6D Ultimate, sú úplne iné modely-

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Vyberte si obal na telefón na každú príležitosť

Kto kedy povedal, že by ste mali vlastniť len jeden obal na telefón? Pokiaľ používate stále jeden model, veľmi rýchlo sa vám „opozerá“ a pomaly stráca svoje kúzlo. Keď ho však môžete meniť hneď za niekoľko dizajnových kúskov, dostáva nosenie obalu na telefón konečne trochu zaujímavejší podtón. Rozhodnite sa teda, na aké príležitosti by ste mohli rôzne obaly využiť. Čo tak nosievať jeden v lete a druhý v zime? Alebo si pripraviť aj strašidelný halloweensky či rozkvitnutý jarný kryt na Asus ROG Phone 6D? Nemusíte sa však riadiť iba podľa počasia. Skvelou príležitosťou k zmene obalu je napríklad to, že si nájdete novú lásku. V tomto prípade sa ideálne hodia kryty s vašou spoločnou fotografiou. Samozrejme, iné puzdro, napríklad to čierne s nápisom vašej obľúbenej kapely, si vezmete na koncert či festival a iné sa bude hodiť na pracovný pohovor či dôležité jednanie. Napríklad jednoduché knižkové v jednej či dvoch farbách. No a keď vyrážate s deťmi na prázdniny, vezmete si pokojne obal s kreslenými postavičkami či plný lúčnych kvetov. Svoje kryty môžete striedať len občas alebo tak často, ako ponožky. Je to len na vás a na vašej nálade. U nás nájdete jeden na každú príležitosť.

Aj kvalita rozhoduje

Nielen vzhľad, ale aj kvalita obalu pri jeho kúpe, samozrejme, rozhoduje. Ak nie je práve na samom začiatku zoznamu toho, čo by mal váš obal spĺňať. V prvom rade má kvalitný obal byť odolný voči nárazom, otrasom, pôsobeniu vlhkosti, nečistôt či prachu. Mal by váš telefón ochrániť nielen z vonkajšej, ale taktiež z vnútornej strany, teda šetriť jeho komponenty. Tým, že je totiž kryt na Asus ROG Phone 6D naozaj odolný, tlmí aj nárazy, ktoré rýchlejšie opotrebovávajú vnútorné zložky telefónu. Obaly od etuo.sk sú navrhnuté presne tak, aby pasovali na telefón všetkými výrezmi aj svojimi rozmermi. Na milimeter presne. V ničom vás tak neobmedzujú pri používaní fotoaparátu, nabíjacieho portu, bočných tlačidiel či senzoru odtlačkov prstov. A vy sa môžete naplno venovať zábave na svojom hernom mobile. Obaly sa veľmi jednoducho umývajú, a tak vám pomáhajú udržiavať bezchybnú hygienu zariadenia. Môžete ich čistiť vlhkou handričkou či dezinfekčnými obrúskami. Niektoré silikónové modely môžete pokojne umývať aj pod prúdom tečúcej vody a namydliť mydlom. Rovnako ako svoje ruky. Nemusíte sa pritom báť ani poškodenia farieb či obrázkov na kryte. Tlačíme ich kvalitnou bodovou formou tlače, ktorá je odolná voči zoškriabaniu, oterom aj zmenám v priebehu času. Váš kryt tak bude vyzerať ako v deň, keď ste si ho kúpili po celé mesiace a roky.

Obal na mobil s vlastným motívom je „IN“

Že máte o svojom obale na telefón celkom jasnú predstavu, ale nikde taký model neviete nájsť? Tak potom je čas vytvoriť si vlastný kryt podľa vlastných pravidiel. Z našej ponuky si vyberte možnosť „navrhnúť kryt“ a potom už len nasledujte svoju intuíciu. Mnoho našich zákazníkov si na svoj obal dáva fotografiu najbližších, kamarátov či svojej lásky. Fotky na obaloch sa dnes nosia a na svojich zariadeniach ich má mnoho influencerov a známych osobností. Ak to ale nie je váš štýl, vyberte si na svoj kryt napríklad svoj obľúbený citát a doplňte ho obrázkom z našej galérie.

Skvelý herný smartfón Asus ROG Phone 6D

Vedeli ste, že prívlastok „D“ tohto smartfónu ukazuje na prítomnosť procesorov Dimensity pod obalom tohto zariadenia? Presnejšie ide o čipsety MediaTek Dimensity 9000+, ktoré zvládnu najmodernejšie a najnáročnejšie hry bez spomaľovania či sekania. K tomu pridajme ešte dokonalý dizajn a ergonomický úchyt, batériu s nadpriemernou kapacitou 6 000 mAh s ultra rýchlym 65W nabíjaním či systém chladenia AeroActive Portal na zadnej strane a získate dokonalého partnera na hry a zábavu.