CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Asus ROG Phone 5s

Obaly pre Asus ROG Phone 5s


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Asus ROG Phone 5, sú úplne iné modely-

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Chráňte svoj herný mobil kvalitným obalom

Váš telefón si zaslúži maximálnu ochranu. Doprajte mu ju pomocou odolného obalu z etuo.sk. Naše puzdrá sa starajú o to, aby sa váš mobil nepoškodzoval, neodieral, nepoškriabal ani inak nepoškodil pri pádoch na zem či iných otrasoch a nárazoch. Navyše sú odolné aj voči vlhkosti, mastnote, nečistotám a prachu. Telefón s nimi vydrží v bezchybnom stave po celé mesiace a roky. A navyše bude vaše zariadenie v štýlovom obale vyzerať jednoducho božsky! Vyberte si z našej ponuky presne taký obal, ktorý sa vám zapáči na prvý pohľad a bude vám robiť radosť každý deň.

Výhody puzdier z e-shopu etuo.sk

Odolné obaly z dielne etuo.sk dokážu hneď po nasadení chrániť originálny kryt telefónu pred poškodením, ako sú vrypy, škrabance, preliačenia alebo odreniny. Povrch mobilu však nie je to jediné, o čo sa puzdrá starajú. Mnohé z nich totiž dokážu absorbovať energiu nárazov tak, že sa nepoškodzujú ani krehké vnútorné komponenty zariadenia. Týmto spôsobom váš telefón vydrží dlhšie v perfektnom stave a predlžuje sa aj jeho životnosť v porovnaní so situáciou, keď na mobile obal nenosíte. Veľkou výhodou je, že obaly pôsobia príjemne na dotyk a na telefóne sa skvele držia. Vďaka povrchovej oleofóbnej úprave sú odolné voči vlhkosti, takže sú skvelým pomocníkom pre hráčov, ktorým sa potia ruky alebo na svojom mobile nechcú nechávať mastné odtlačky prstov. Kryty nijako neobmedzujú funkčnosť zariadenia. Môžete s nimi svoj telefón nabíjať, počúvať hudbu, hrať obľúbené hry alebo ovládať pomocou bočných tlačidiel či používať senzor odtlačkov prstov. Mobil sa v obale zbytočne neprehrieva, neopotrebúva ani nepoškodzuje častým vyberaním a opätovným vkladaním. Aj keď to tak na prvý pohľad nevyzerá, silikónové aj plastikové či TPU obaly chránia celý povrch telefónu, vrátane displeja. Bočné zosilnené hrany vystupujú o pár milimetrov nad obrazovku, ktorú tak chránia od kontaktu s rovnými povrchmi. Položenia na stôl či dokonca pády na chodník alebo rovnú cestu už nebudú pre bezpečnosť vášho telefónu predstavovať problém.

Nájdite pre seba jedinečný kryt na telefón

Obal na telefón by mal vyjadrovať vašu osobnosť a niečo o vás napovedať. Zároveň by však mal spĺňať vaše bezpečnostné požiadavky a potreby ochrany na každý deň. Vyberte si preto presne to, čo potrebujete a čo sa vám páči. Milujete minimalizmus? V tom prípade stavte na transparentné puzdro nechávajúce naplno zažiariť dizajn vášho herného mobilu. Ak ste naopak „blázni do farieb a vzorov“, vyberte si kryt z kolekcie Etuo Design Case. Krásne mramorové kryty tu striedajú moderné nápisy, pastelové kvetiny, boho obrázky či vintage vzory podľa vášho výberu. Nezabúdame však ani na originálne drevené obaly, gravírované puzdrá či nové kožené obaly, ktoré stoja za hriech. Pokiaľ si neviete vybrať obal vhodný práve pre vás, vytvorte si ho celkom sami. V našom online editore kvôli tomu nemusíte nič sťahovať ani zaberať drahocenné dáta vo vašom mobile či PC. Jednoducho nahrajte fotografiu, obľúbený obrázok, logo alebo grafiku, upravte ju tak, aby sedela na výrezy fotoaparátov telefónu Asus ROG Phone 5s a doplňte k nej textové polia či obrázky z našej pripravenej galérie. Všetko skontrolujte a zašlite nám na výrobu.

Asus ROG Phone 5s: herný smartfón s futuristickým dizajnom

Hľadáte ultimátny herný telefón so skvelými funkciami aj pre náročnejších hráčov? Potom stavte na Asus ROG Phone 5s. Tento mobil ponúka skvelú kombináciu čipsetu Qualcomm Snapdragon 888+ a až 16 GB RAM pamäte. K tomu taktiež výkonnú batériu s kapacitou neuveriteľných 6 000 mAh rozdelenú do dvoch článkov batérie. Pri naozaj náročných hrách vám pomôže aj systém chladenia GameCool 5, ktorý chladí ďalej od vašich prstov a čerešničkou na torte je prepracovaná technológia zvuku GameFX. Môžete s ňou počuť aj ten najmenší pohyb, a tak získať nad spoluhráčmi prevahu.