CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Asus ROG Phone 5

Obaly pre Asus ROG Phone 5


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Asus ROG Phone 5s, sú úplne iné modely-

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kvalitné obaly na Asus ROG Phone 5

Ak chcete urobiť niečo pre svoj telefón Asus ROG Phone 5, rozhodnite sa zaobstarať mu kvalitný obal. Ochránite ho tak pred škrabancami, vrypmi ale aj preliačeniami, ktoré vznikajú pri pádoch alebo nárazoch. Mnoho z našich obalov dokáže aj absorbovať energiu pádov, a tak vibrácie neprepustí ku krehkým vnútorným komponentom telefónu. Stane sa tak, že obal predĺži životnosť telefónu aj o niekoľko mesiacov až rokov. Ten správny kryt naviac vdýchne vášmu telefónu unikátny štýl, ktorým vás bude prezentovať.

Spoznajte výhody svojho obalu na telefón Asus ROG Phone 5

Užívajte si výhody, ktoré vám prinesie váš obal na telefón Asus ROG Phone 5 každý deň. Veľkým plusom sú odolné materiály, z ktorých sa tieto obaly vyrábajú. Ide pritom o flexibilný a trvácny TPU vyrábaný kalením pri teplotách až 600 stupňov tak, aby bola zaručená jeho maximálna prispôsobivosť. Alternatívou k tomuto materiálu sú jemné silikóny skvele držiace na telefóne, plastikové obaly alebo karbónové materiály, ktoré váš mobil ochránia ako štít. Presne na mieru vášmu telefónu sú prispôsobené aj rozmery obalov a ich výrezy. Tie slúžia na neobmedzené používanie fotoaparátu, nabíjačky, slúchadiel či senzorov na odtlačky prstov. Pri využívaní funkcií svojho herného telefónu tak s obalom nemusíte robiť nijaké kompromisy. Puzdrá od etuo.sk sa veľmi jednoducho čistia, postačí vám k tomu prúd tečúcej vody, vlhká handrička alebo dezinfekčný gél, ktorý bežne používate na dezinfekciu rúk. Pri čistení sa nemusíte báť ani o potlač svojho krytu. Farby motívov na jednotlivých obaloch sú natlačené bodovou tlačou s maximálnou výdržou, ktorá odoláva oterom, vlhkosti či pôsobeniu UV žiarenia. Obrázky na obaloch tak ostávajú roky presne v tom istom stave, v akom boli, keď ste si ich zakúpili.

Obaly na smartfóny od výmyslu sveta

Keďže vieme, že obal na telefón nie je len o ochrane, ale aj o vyjadrení vlastného štýlu, pripravili sme si pre vás do ponuky etuo.sk množstvo vzorov, paliet a motívov, z ktorých si môžete vybrať to pravé. Napríklad siahnuť po drevenom obale na mobil. Alebo si vybrať ultra odolné karbónové puzdro. Mnoho z našich zákazníkov si obľúbilo elegantné kožené kúsky či moderné prevedenia obalov. Vyberte si podľa toho, ako a kde svoj mobil používate a ako by ste chceli, aby doplňoval váš outfit. Pre ľudí s množstvom povinností sa skvele hodia knižkové puzdrá, ktoré poskytujú priestor na odloženie dokladov, platobných kariet a iných maličkostí. Dajú sa navyše použiť aj ako praktické stojany na telefón, takže pri dlhých cestách s nimi môžete sledovať filmy alebo ich požívať pri konferenčných hovoroch. Cestovateľom sa ideálne hodia zase silikónové kryty. Tie nezaberú veľa miesta a na telefóne pôsobia ako druhá koža. Ak si naviac vyberiete transparentné prevedenie, nebudete ani vedieť, že na vašom telefóne je pripevnený obal. Pokiaľ sa neviete rozhodnúť a každý predpripravený obal sa vám zdá trochu neosobný, siahnite do vlastnej fantázie a obal si vytvorte celkom sami. Použiť môžete fotografiu zo svojej vlastnej galérie – napríklad svadobný obrázok vás a vašej druhej polovičky, obrázok vašich detí alebo momentku z dovolenky s priateľmi. Vyrobte takých puzdier viac a venujte ich ako krásny darček svojim kamarátkam či spriaznenej duši. Taký praktický a zároveň osobný darček sa hľadá naozaj ťažko.

Herný majster Asus ROG Phone 5

Smartfón, ktorý vám otvorí svet hier, akcie a fantázie. To je Asus ROG Phone 5. Tento dlho očakávaný model vám ponúkne maximálny výkon, ktorý rozbehne každú mobilnú hru na plné obrátky vďaka kombinácii čipsetu Qualcomm Snapdragon 888 a 8 GB pamäti RAM. Podporu pri niekoľkohodinových herných zážitkoch poskytne aj premyslený systém chladenia či obria kapacita batérie s rýchlym 65W nabíjaním. Displej s technológiou HDR 10+ a obnovovacou frekvenciou 144Hz zas poskytne ničím nerušený obraz a rovnako ako ochranu očí pomocou Eye Care Display.