+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Asus ROG Phone 3

Obaly pre Asus ROG Phone 3


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Asus ROG Phone, Asus ROG Phone 2, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Doprajte si ochranu telefónu so skvelými obalmi

Telefóny sa pre nás v priebehu rokov stali neodmysliteľnou súčasťou našich životov, a tak by sme sa mali naučiť o nich poriadne postarať tak, aby sme predišli ich poškodeniu spadnutím na zem alebo poškriabaním ostrými predmetmi. Práve na to slúžia kvalitné obaly od etuo.sk. A nielen kvalita je ich prednosťou. Rozhodne vám poslúžia aj ako doplnky k najrôznejším outfitom pre rôzne príležitosti. Keď sa budete chystať na párty, skvele sa vám bude hodiť trblietavé puzdro, ktoré na seba automaticky strhne pohľady vašich známych, na pracovnú schôdzku vám zas zapasuje jednoduchý transparentný kryt.

Kvalitné a štýlové, to sú kryty od etuo.sk

Naše obaly sú vyrobené z odolného TPU materiálu, ktorý je schopný absorbovať nárazy a naviac vyzerá jednoducho skvele. Svoju odolnosť získava špeciálnou metódou výroby kalením pri 600 stupňoch. Tým vám zaručí maximálnu pružnosť a odolnosť nielen voči mechanickému poškodeniu ale aj voči mastnote, vlhkosti, prachu a iným nečistotám. Na druhej strane stoja knižkové puzdrá na telefóny, ktorých hlavnú časť tvorí odolná vrstva ekokože. Tieto kryty ochránia nielen zadnú časť vášho Asus ROG Phone 3 ale aj jeho prepracovaný displej. Pri sledovaní videí alebo filmov ich naviac môžete využiť aj ako pohodlný a praktický stojan.

Herný spoločník Asus ROG Phone 3

Telefón Asus ROG Phone 3 približuje hranie hier na mobile opäť o čosi bližšie ku konzolovému zážitku. Darí sa mu to hlavne vďaka výkonnému Snapdragonu 865 ale aj 144 Hz AMOLED displeju s 1 ms odozvou. Navyše sa u neho môžete tešiť taktiež na premyslený softvér či naozaj dlhotrvajúcu batériu s kapacitou až neuveriteľných 6 000 mAh. Tento telefón podporuje aj pripojiteľnosť k 5G sieti a k výbave snov nechýba ani dokonalý trojitý fotoaparát na zadnej strane zariadenia. Ak teda chcete zažívať pri hraní hier stále lepšie a lepšie zážitky, mobil Asus ROG Phone 3 bude pre vás ako stvorený!