+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Asus ROG Phone 2

Obaly pre Asus ROG Phone 2


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Asus ROG Phone, Asus ROG Phone 3, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Kvalitný obal na mobilný telefón doplní váš štýl

Tak ako v bežnom živote, aj pri výbere krytu na telefón by ste sa mali spoľahnúť len sami na seba. Mali by ste si vybrať spoľahlivého priateľa na telefón, ktorý dlho vydrží. Ale musí sa vám aj páčiť a niečím vás k sebe priťahovať. Musí ísť o model, ktorý doplní vašu osobnosť a zároveň bude tak kvalitný, že ho nebudete musieť po niekoľkých mesiacoch používania vymeniť. A rovnako ako je to s priateľmi, ani obal na telefón nemusíte mať iba jeden. Vyberajte si podľa toho, čo vás aktuálne baví a čím chcete spestriť svoj život. Telefóny totiž v priemere chytíme do rúk viac, ako 200-krát denne. Č oak by ste sa týchto 200-krát potešili z toho, aký krásny svet si kúpili obal? Svet by bol hneď o niečo veselší!

Modely odolných krytov podľa vašich predstáv

Z našej kolekcie si môžete vybrať z viac než 300 rozličných modelov. Plastikové puzdrá sú vyrobené z odolného a flexibilného TPU materiálu, môžete ich ohýbať a sú veľmi ľahko umývateľné aj pod tečúcou vodou. Dokážu ochrániť telefón nielen pred škrabancami a špinou, ale pohlcujú aj energiu nárazov a tak sa už nemusíte báť o to, čo sa stane pri páde vášho telefónu. Prispôsobené sú všetkým vašim potrebám – od precíznych výrezov cez príjemný material padnúci do ruky až po presný strih prispôsobujúci sa krivkám vášho mobilu. S našimi obalmi sa už nemusíte báť znečistenia telefónu prachom či vlhkosťou, oškreniu jeho tela či rozbitím následku pádov. Spoľahnite sa na obaly z Etuo.sk. Určite vás nesklamú!

Asus ROG Phone 2 – záhadný profesionál vo svete telefónov

Asus ROG Phone 2 je skvelý telefón. Vďaka kvalitným materiálom dosahuje vysokú akosť prevedenia a pôsobí veľmi zaujímavým dojmom. Tento telefón svojim výkonom poteší hlavne rastúcu skupinu hráčov, pre ktorých je hranie hier nielen zábavným spôsobom trávenia času, ale životným štýlom.