CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Asus

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obaly na mobilné telefóny Asus

Kvalitné puzdro na mobilný telefón je spoločne s fóliou na displej zárukou úspechu pri prevencii pred poškodením a zničením telefónu. Neznášame totiž pohľad na svoj smartfón, ktorý je poškriabaný, rozbitý alebo dokonca celkom zničený. Kvôli potrebe používať telefón takmer každú minútu za deň sa však môže prihodiť celý rad udalostí, ktoré vedú k poškodeniu vášho Asus telefónu a zníženiu jeho životnosti. Pre ochranu preto stavte na odolné obaly na mobilné telefóny. Vyberte si obal, ktorý bude ušitý priamo na mieru vášho Asus smartfónu. Mal by byť nielen pevný a dokonale sedieť na telefóne, ale tiež vyjadriť váš špecifický štýl. Ako napríklad skvele pasujúce kryty na telefóny Asus.

Odolný a štýlový – taký by mal byť váš obal na smartfón Asus

V eshope etuo.sk nájdete napríklad puzdrá Flexmat Case, ktoré tesne obopnú váš telefón a zaistia mu bezpečné užívanie a výzor v minimalistickom priehľadnom matnom štýle. Ste skôr klasik? Potom si z ponuky vyberte drevený kryt s jedinečnou potlačou vhodný na každú príležitosť. Knižkový kryt Flex Book zas ochráni celý povrch smartfónu zo všetkých strán, takže sa už nemusíte báť nosiť ho v kabelke vedľa kľúčov od domu či v kufríku s náradím. Top štýl vám zaistia obaly z kolekcie Foto Case, s ktorými máte svoju obľúbenú grafiku, fotografie či vzory vždy po ruke.

Asus - informácie o značke

Smartfóny Asus nesú rovnaké vlastnosti, ako pôvodca ich názvu, bájny kôň Pegasus – rýchlosť, odvážnosť, eleganciu, silu a čistotu. Rokmi preverená značka Asus kladie dôraz na špičkový zabudovaný fotoaparát smartfónov. Väčšina z nich má vysoké rozlíšenie, podporuje RAW formát aj 4K video a poskytuje užívateľovi automatickú optickú stabilizáciu. U značky Asus sa môžete spoľahnúť na kvalitu – je držiteľom viac než 720 ocenení a certifikátov kvality. Vyskúšajte niektorý Zenfone, s ktorým trafíte do čierneho a vyberte si k nemu aj ochranné príslušenstvo presne na mieru.