Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Archos

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obaly na smartfóny Archos

Zažíva váš krehký mobilný telefón časté odretia a otrasy? Tak potom bude smartfón francúzskej značky Archos niečo pre vás! Je totiž pomerne odolný a pokiaľ ho vybavíte vhodným krytom a fóliou na displej, nemusíte sa oň už vôbec strachovať. Hlavne pády, škrabance či nárazy znižujú hodnotu aj životnosť mobilných telefónov, ničia ich estetický dojem aj funkčnosť. Už sa nespoliehajte na šťastenu, ktorá váš mobil zázračne ochráni a stavte radšej na vysokokvalitné puzdrá brániace poškodeniu vášho Archos smartfónu 24/7.

Archos - dolaďujte si obal na mobilný telefón ku svojim outfitom.

Vyberte si presne ten, ktorý najviac sedí vašim požiadavkám aj štýlu. Ulietavate na uletených farebných vzoroch a obrázkoch? Potom vyskúšajte prepracované silikónové obaly Fantastic Case s transparentným fóliovaním na bočných stranách a zadnou stranou hrajúcou farbami. Ak máte svoj telefón Archos skôr na serióznu prácu ako na zábavu, určite uvítate kryt, ktorý dá vyniknúť designu smartfónu. Presne to vám splnia obaly zo série FLEXmat Case vyrobené z flexibilného a odolného TPU materiálu. Sú naviac matné a tak môžete zabudnúť na nevzhľadné odtlačky prstov. Milujete fotografie a dokážete si ich prezerať aj celé hodiny? Potom sa zamerajte na obaly kolekcie Foto Case a prezerajte si do sýtosti tie najkrajšie tváre prírody či známych rušných metropol. Zakúpte si ich hneď v niekoľkých farebných prevedeniach a dolaďujte si obal na mobilný telefón ku svojim outfitom.

Archos - informácie o značke

Telefóny Archos vám s kvalitným ochranným príslušenstvom vydržia naozaj dlho. Tieto smartfóny sú výhodným riešením pre všetkých bežných užívateľov, ktorí radi nakupujú moderné zariadenia za bezkonkurenčné ceny a nevyužívajú pritom celú funkcionalitu modelov iných najznámejších značiek. Značka Archos sa sústreďuje na odolnosť a výdrž zariadení, čo je v kombinácii s kvalitným krytom a fóliou na displej zárukou bezpečného používania. Vyberte si na svoj Archos obal, ktorý vám naň sadne ako prišitý a ochráni ho pred zbytočnými odreniami a následkami pádov. Tak, aby vám bol telefón verným bezproblémovým pomocníkom po dlhý čas.