+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Apple iPhone SE (2022)

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech>

Obal na mobil Wood Case - americký orech

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný>

Obal na mobil Graver Case - strieborný

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - morská zeleň>

Obal na mobil Corko Case - morská zeleň

19,90 €
/ skladom

 

 

Spoľahlivé kryty na Apple iPhone SE (2022)

Ak ste si vybrali špičkové zariadenie, akým je Apple iPhone SE (2022), iste sa chcete postarať o jeho maximálnu ochranu. Pomôcť vám v tom môžu odolné kryty od etuo.sk. Telefón totiž ochránia od škrabancov, vrypov aj preliačení spôsobených pádmi alebo tvrdými nárazmi na zem. Starajú sa taktiež o ochranu vášho zariadenia v prípade, že príde do kontaktu s vlhkosťou, nečistotami alebo prachom. Naše kryty na Apple iPhone SE (2022) sú veľmi pružné, a tak sa telu telefónu veľmi rýchlo prispôsobia. Obsahujú presné výrezy na fotoaparát, reproduktor, bočné tlačidlá aj externé komponenty, ako je nabíjací kábel a slúchadlá. Pri používaní tak kryt nikdy nemusíte skladať z telefónu a poslúži ako mu teda ako druhá koža. Pokiaľ si vyberiete dizajn a prevedenie, ktoré vám na prvý pohľad ulahodí, budete si používanie krytu a všetky výhody s tým spojené naplno užívať každý deň.

Na aké výhody sa môžete tešiť s dobrým obalom?

Výhod, ktoré vám prinesie používanie ochranného obalu, nie je málo. Okrem bezpečnosti a spoľahlivej ochrany získate aj ultraľahkého pomocníka, ktorý vám pomôže predchádzať zachytávaniu mastných odtlačkov prstov alebo znečisteniu zariadenia. Obaly môžete dizinfikovať tak často a tak precízne, ako vám to bude príjemné. Pokojne môžete používať vlhkú handričku, dezinfekčný gél alebo vlhčené obrúsky. Tlač na obaloch je aplikovaná modernou bodovou technológiou, takže je odolná voči zošúchaniu, oterom, poškriabaniu, ale aj vyblednutiu. Nielen telefón, ale aj samotný obal vám tak v perfektnom stave vydrží celé mesiace a roky. Veľkou výhodou puzdra na mobil je aj jeho nízka váha a kompaktné rozmery, ktoré mobilu nepridajú zbytočné gramy ani centimetre. Pokiaľ si vyberiete vhodný dizajn, bude vás váš kryt reprezentovať a zároveň dokonale doplní váš štýl či outfit.

Drevený kryt, kožený obal, gravírované puzdro alebo korková novinka?

Ak sa rozhodujete pre obal na svoj nový Apple iPhone SE (2022), získate v našom e-shope na výber z viac ako 300 typov obalov, motívov, farieb a rôznych kombinácií. Práve preto je nutné na chvíľku sa zastaviť a premyslieť si, čo by sa vám najviac páčilo. Samozrejme, môžete siahnuť po silikónových obaloch alebo knižkových puzdrách, ktoré na telefón veľmi pekne sadnú a doprajú mu bezkonkurenčnú bezpečnosť. Ak ale chcete vyskúšať niečo nové a ešte stále dosť nezvyčajné, siahnite po originálnych kúskoch z rôznych materiálov a v rôznych farebných prevedeniach. Milovníci prírodných materiálov si veľmi obľúbili korkové obaly, ktoré sú nielen šetrnejšie k životnému prostrediu, ale pôsobia veľmi prirodzeným dojmom a mimoriadne príjemne na dotyk. Ste skôr milovníkmi industriálneho štýlu? Potom stavte na gravírované obaly. Tie vďaka ich drsným metalickým odleskom len tak ľahko nikto neprehliadne. Môžete si pri nich vybrať niektorý z minimalistických motívov vyhotovených z geometrických tvarov alebo jednoduché lesné zvieratá, ako jeleň, sova či nočná moľa. Veľmi obľúbené sú u nás taktiež kožené puzdrá, s ktorými budete pôsobiť neuveriteľne elegantne a nadčasovo. Dostupné u nás máte množstvo obalov v rôznych farbách od škoricovej, cez staroružovú, khaki, béžovú a čokoládovo hnedú až po tmavočiernu.

Neuveriteľne vyspelý iPhone za férovú cenu

Ak si v rámci elektroniky vyberáte spomedzi najlepšieho, zamerajte sa na značku Apple. Nový model spoločnosti, Apple iPhone SE (2022), vám prinesie skvelé zážitky z práce aj zo zábavy v online alebo offline režime. Jeho 4,7-palcový Retina HD displej má široký farebný rozhľad a podporu automatickej teploty farieb True Tone. Smart telefón sa môže pochváliť certifikáciou IP67, ktorá zaisťuje zvýšenú odolnosť voči vode a prachu. S Apple iPhone SE (2022) natočíte skvelé videá v 4K rozlíšení až pri 60 fps. Legendárne tlačidlo plochy, ktoré odomyká telefón pomocou odtlačkov prsta, je aj naďalej súčasťou výbavy podobne ako možnosť odomykania zariadenia tvárou. Rovnaké funkcie slúžia aj na platenie pomocu funkcie Apple Pay.