+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Apple iPhone 8

Obaly pre Apple iPhone 8

Smartfon iPhone 8 Plus je úplne iný model telefónu.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Je len na vás, aký obal si vyberiete pre svoj Apple iPhone 8

Ak ste hrdým majiteľom mobilného telefónu značky Apple iPhone 8, určite chcete dbať nielen o jeho bezpečnosť, ale aj o jeho vizuálnu stránku. Tým, že ide o dizajnovú záležitosť, zaobstarajte si jedinečný kryt na mobilný telefón s vlastným motívom. Originálny dizajn vyzerá veľmi štýlovo a odlíši vaše zariadenie od desiatok ďalších telefónov tohto typu. Vyberte si z mnohých typov obalov na mobilné telefóny. Staviť môžete na moderné silikónové kryty, alebo klasické a praktické knižkové puzdrá. V ponuke nášho internetového obchodu Etuo.sk sú aj odolné kúsky alebo drevené kryty, ktorými rozhodne zaujmete svoje okolie. A ak ste si stále nevybrali zo stoviek rôznych prevedení, stavte na klasiku – plastický obal, ktorým nikdy nešliapnete vedľa.

iPhone 8 - Ak chcete, aby bol váš telefón dlho ako nový, zadovážte mu ochranu

Ak ste si práve zadovážili úplne nové mobilné zariadenie určite vás zaujíma jeho dlhodobá ochrana. Nikto totiž nechce, aby bol jeho mobilný telefón pár týždňov od kúpy celý poškriabaný, plný rýh a odrenín. Ochrániť vám ho pred mechanickými poškodeniami veľmi dobre pomôže odolný kryt na mobilný telefón. Puzdro na mobilný telefón Apple iPhone 8 ho udržuje v bezpečí pred vizuálnym poškodením ale aj pred usadzovaním prachu v škárach. Kryt na mobilný telefón nie je len skvelou bezpečnostnou pomôckou, ale aj výrazným dizajnovým doplnkom. V našom internetovom obchode nájdete množstvo puzdier na mobilné telefóny, ktoré budú na vašom zariadení sedieť ako uliate a spoľahlivo ho ochránia. Môžete si vybrať z rôznych farebných variantov s množstva zaujímavých dizajnových potlačí. Aj preto sú kryty na mobilné telefóny skvelým darčekom, ktorý spája príjemné s užitočným. Tak čo, už ste si vybrali ten svoj?

Zázrak s malými rozmermi: iPhone 8 si zaslúži vašu pozornosť

Ak by sme to mali zhrnúť pár vetami, iPhone 8 je fantastický, kompaktný a výkonný smartfón, ktorého kúpa bude určite zásahom do čierneho.