+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Apple iPhone 7

Obaly pre Apple iPhone 7


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Apple iPhone 7 Plus, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech>

Obal na mobil Wood Case - americký orech

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný>

Obal na mobil Graver Case - strieborný

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - morská zeleň>

Obal na mobil Corko Case - morská zeleň

19,90 €
/ skladom

 

 

Veľký výber obalov na mobil Apple iPhone 7

Pre ochranu mobilného telefónu Apple iPhone 7 ponúkame kvalitné puzdra, kryty a obaly. Každé puzdro je originál z odolného materiálu, či už je silikónové, drevené, knižkové alebo plastické. Smartphone je uchytený v držiaku, ktorý je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj z puzdra vypadol. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel. Všetky ponúkané puzdra sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj.

Výber motívov pre obaly na Apple iPhone 7

Poznáte to. Vraciate sa z obchodu s novým mobilným telefónom Apple iPhone 7. Zrejme ste do neho niekoľko tisíc a viac investovali a chcete s ním nejaký ten piatok stráviť. Teraz si odpovedzte na otázku. Koľkokrát sa vám stalo, že vám mobil vypadol z vrecka, batohu či aktovky? Dôvodov, prečo použiť puzdro na mobil, je ako kvapiek v mori. Ale ten najdôležitejší je prostý - obal na mobil zaručuje jeho dlhšiu životnosť.

Apple iPhone 7 - informácie o telefóne

iPhone 7 je jedným z najpopulárnejších modelov značky Apple, ktorý sa teší veľkému uznaniu medzi užívateľmi. Spoločnosť vždy kládla dôraz na originálny dizajn, a to platí aj v prípade tohto modelu. Smartphone iPhone 7 sa predáva v mnohých farbách, takže si každý môže vybrať niečo pre seba. Kvalita spracovania je ako vždy na najvyššej úrovni. Prístroj sa drží v ruke pevne a komfortne. Nespornou výhodou je aj životnosť batérie, ktorá vydrží veľmi dlho. To vám umožní voľne používať plnú funkčnosť iPhone 7 mimo domova. Tradične sú užívateľov telefónov Apple zvyknutí na vysoko kvalitné fotografie a videá, ktoré možno zaobstarať pomocou smartfónu. Tento model by mal byť obzvlášť príťažlivý pre fotografov. Farby sú prirodzené, detaily sú viditeľné a fotografie sú ostré aj pri slabom osvetlení. Užívatelia tiež ocenia, že s týmto modelom môžu nahrávať videá v rozlíšení 4K. Výkonný čip A10 zvládne aj tie najnáročnejšie aplikácie. Ak potrebujete telefón pre multitasking, bude iPhone 7 skvelým riešením.