+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Apple iPhone 6s

Obaly pre Apple iPhone 6s


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Apple iPhone 6s Plus, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech>

Obal na mobil Wood Case - americký orech

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - morská zeleň>

Obal na mobil Corko Case - morská zeleň

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný>

Obal na mobil Graver Case - strieborný

18,90 €
/ skladom

 

 
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - meď>

Obal na mobil Graver Case - meď

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - meď - srdce>

Obal na mobil Graver Case - meď - srdce

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - meď - jeleň>

Obal na mobil Graver Case - meď - jeleň

19,90 €
/ skladom

Veľký výber obalov na Apple iPhone 6s

Vďaka odolnému puzdru bude váš prístroj Apple iPhone 6s nielen skvele chránený, ale bude sa vám tiež o mnoho lepšie držať a nehrozí nebezpečenstvo, že by vám omylom spadol. Všetky typy krytov sú pekne spracované a ide tak aj o dobrý dizajnový doplnok k telefónu. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel. Naše kryty rôznych materiálov, vzorov, tvarov a farieb uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov – máme silikónové, drevené, knižkové, plastické.

Výber motívov pre obaly na Apple iPhone 6s

Výrobcovia sa snažia ponúknuť zákazníkom veľký sortiment príslušenstva, ktoré nielen ochráni chytrý telefón Apple iPhone 6s, ale myslí aj na elegantné krivky, a tak sa snažia zachovať pôvodnú veľkosť a hmotnosť, pričom bezpečnostné prvky rozloží na najviac náchylná miesta (najmä rohy telefón a zadnú časť). Dôvodov, prečo použiť puzdro na mobil, je ako kvapiek v mori. Ale ten najdôležitejší je prostý - obal na mobil zaručuje jeho dlhšiu životnosť.

Apple iPhone 6s - informácie

Telefóny značky Apple sú charakteristické elegantnými tvarmi a zároveň precíznym spracovaním. Model iPhone 6s ponúka pevnú kovovú konštrukciu tenkú púhych 7,1 mm doplnenú o kvalitné zafírové skla. To ho radí medzi najtenšie a najľahšie smartphony na svete. Displej je chránený tvrdeným sklom s oleofóbnou úpravou pre minimalizáciu výskytu odtlačkov prstov a iných nečistôt. Bezpochyby hlavným rozdielom oproti konkurencii je vyladený operačný systém Apple iOS. Systém je intuitívne, prehľadný a veľmi jednoduchý na ovládanie. Nie je náročný na hardvér zariadenia, nezasekáva sa a môžete sa na neho spoľahnúť vo všetkých situáciách. V telefóne sa skrýva dvojjadrový procesor Apple A9 s frekvenciou 1,84 GHz, čo zaručuje plynulý chod operačného systému iOS. Procesora sekunduje šesťjadrový veľmi výkonný grafický akcelerátor PowerVR GT7600 a novo aj operačná pamäť 2 GB RAM, nemusíte sa báť tých najnáročnejších operácií alebo naplno využiť aplikácie a multitasking, ktorý systém ponúka. Vnútorná pamäť telefónu je 64GB bez možnosti ďalšieho rozšírenia. Pre vaše dáta je tu služba iCloud.