CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Apple iPhone 6

Obaly pre Apple iPhone 6


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Apple iPhone 6 Plus, sú úplne iné modely-

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Zabezpečte vášmu Apple iPhone 6 spoľahlivú ochranu

iPhony odjakživa robia revolúciu vo svete chytrých telefónov. Ako udržať váš Apple iPhone 6 v skvelom stave? Kúpte svojmu mobilu Apple iPhone 6 nový „šat“, ktorým ho urobíte úplne jedinečným. Ako? Krytmi s vlastným motívom, ktoré navrhnete v našej jednoduchej aplikácii. Tú nájdete priamo na stránkach e-shopu Etuo.sk. Na začiatku si pripravte fotografiu s obľúbeným motívom v tlačovej kvalite. Ak ju máte, stačí sa už len rozhodnúť, či sa vám viac hodia silikónové alebo knižkové puzdrá na mobil Apple iPhone 6. Potom ste pripravení na svoju kreatívnu zábavu. Práca s aplikáciou je jednoduchá a zvládne ju každý! Kryty s vlastným motívom sú veľmi praktické a rovnako tak sú odolné ako mnohé iné obaly na mobilné telefóny z našej ponuky. Výsledkom je perfektný a originálny plastický kryt, ktorý odlíši váš Apple iPhone 6 a zároveň ho bude chrániť pred poškodením.

Aký obal svojmu Apple iPhone 6 vybrať?

Obalov na telefón je v súčasnej dobe na trhu veľa. Avšak, je potrebné obmedziť sa vždy len na konkrétny typ telefónu. Obal musí dôkladne sedieť z hľadiska rozmerov, tvaru i výrezov na tlačidlá. V praxi to znamená, že sa váš výber z hľadiska dizajnu môže obmedziť iba na niekoľko farebných prevedení z ponuky konkrétneho výrobcu, existuje však riešenie v podobe krytov s vlastnou potlačou. Vytvorte si svoj vlastný originálny motív! Ten si sami navrhnete a vytvoríte pomocou nášho nástroja na stránke. Už viete, či budete nosiť na svojom telefóne fotku svojich ratolestí alebo štvornohého miláčika? Mať originálny telefón nikdy nebolo jednoduchšie, vyskúšajte si to sami a odlíšte sa od ostatných. Váš telefón bude vďaka obalu chránený a zároveň bude dizajnovým doplnkom.

iPhone 6 je skvelý telefón, ktorý musíte vyskúšať

Tento legendárny smartfón má vynikajúcu konštrukciu. Zaoblené hrany, kvalitné materiály, vydarený dizajn a hmotnosť 129 gramov. Perfektne sa drží v ruke a jeho výkon ani fotoaparát vás nesklame.