+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Apple iPhone 5SE

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech>

Obal na mobil Wood Case - americký orech

17,10 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný>

Obal na mobil Graver Case - strieborný

17,10 €
/ skladom

 

 
Premium
 
Obal na mobil Leather Case - šedá - vlk>

Obal na mobil Leather Case - šedá - vlk

18,90 €
/ skladom

Veľký výber obalov na mobil Apple iPhone 5SE

Ak potrebujete nové puzdro na telefón Apple iPhone 5SE, ste tu správne. U nás nájdete odolné puzdra, kryty a obaly nielen na tento mobilný telefón. Vyberať môžete z veľkej ponuky súčasných chytrých telefónov od značky Apple iPhone 5SE. Či už zvolíte puzdro silikónové, drevené, knižkové alebo plastické, vždy bude váš prístroj chránený pred pádom a súčasne ho obal ozdobia presne podľa vášho vkusu. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj.

Výber motívov pre obaly na Apple iPhone 5SE

Prečo je dôležité zakúpiť si k telefónu Apple iPhone 5SE tiež ochranný kryt a fóliu? V dnešnej dobe vlastniť šikovný mobilný telefón nie je nič neobvyklé, stretávame sa s ním na každom rohu, pričom väčšina majiteľov často riešia otázku, ako najlepšie zaistiť bezpečnosť pred škrabancami a poškodením. Aj napriek najopatrnejšiemu zaobchádzaniu sa ale môžete stretnúť s nepríjemnou situáciou, keď sa na displeji telefónu zobrazí vlásočnicové škrabance, alebo vám nedopatrením spadne na zem, čo nielen zle vyzerá, ale ak budete chcieť v budúcnosti telefón predať, zachovalý estetický stav hrá dôležitú úlohu.

Apple iPhone 5SE - informácie o telefóne

Jeden z najobľúbenejších smartphonov Apple iPhone 5 SE sa vracia ku koreňom klasického kompaktného dizajnu 4" telefónu ako ho poznáte z čias iPhone 5s. Pravdaže vnútri nájdete tie najnovšie technológie, ktoré poznáte z iPhone 6s. Opäť si môžete užívať krásu Retina displeja, obľúbené kamery iSight a FaceTime HD, rýchle pripojenie a samozrejme skvelý intuitívny operačný systém iOS vo verzii 9. V krásnom a kompaktnom dizajne tak získate telefón nabitý výkonom z dielní Apple. V jednoduchosti je krása. iPhone SE vsádza na jednoduché línie svojho staršieho bračeka iPhone 5s. Ľahký a kompaktný telefón z pieskovaného hliníka vám presne padne do ruky a bude ako klenot, ktorý nosíte vo vrecku alebo kabelke. iPhone SE vsádza na klasickú konštrukciu priamo preplnenú výkonom, ktorý momentálne v takto kompaktnom prevedení nemá konkurenciu. Skvelého výkonu bolo dosiahnuté integráciou procesora A9 s architektúrou 64bit a grafického akcelerátora M9, ​​čo prináša vyšší výpočtový aj grafický výkon. Celkovo došlo proti iPhone 5s k dvojnásobnému zvýšeniu výkonu procesora a trojnásobnému zrýchlenie GPU.