+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Apple iPhone 13 Pro Max

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech>

Obal na mobil Wood Case - americký orech

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný>

Obal na mobil Graver Case - strieborný

18,90 €
/ skladom

 

 
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - morská zeleň>

Obal na mobil Corko Case - morská zeleň

19,90 €
/ skladom

Obaly na Apple iPhone 13 Pro Max

Viete, prečo má dnes toľko ľudí na svojom telefóne obal? Pretože kvalitný kryt predstavuje jednu z mála ciest, ako sa vyhnúť škrabancom, vrypom, odreninám a ďalším poškodeniam, ktoré denne naše krehké elektronické zariadenia ohrozujú. Odolný kryt sa postará hneď o niekoľko služieb zároveň. Po prvé slúži ako ochrana nielen pre vonkajšiu časť telefónu, ale aj pre jeho vnútorné komponenty. Je totiž schopný absorbovať vibrácie, a tak udržuje chod telefónu dlhšie v bezchybnom stave. A po druhé ide o veľmi dôležitý módny doplnok. Influenceri a známe tváre si z neho robia doslova ikonický kúsok, ktorý radi ukazujú pri rôznych príležitostiach, ale aj napríklad pri fotografiách „o zrkadlo“.

Nie je puzdro ako puzdro

Nikdy však nezabúdajte na to, že pre 100-percentnú ochranu by ste mali používať naozaj kvalitný model spĺňajúci aj tie najvyššie ochranné štandardy. Presne takéto kryty nájdete na etuo.sk. Naše knižkové kryty sa vyrábajú z niekoľkých vrstiev pre maximálne pohodlie používateľov telefónu, silikónové obaly sú veľmi príjemné na dotyk, neuveriteľne flexibilné a dostupné v mnohých variantoch a korkové či kožené puzdrá zas sledujú posledné módne trendy pri zachovaní ekologických materiálov a biologickej rozložiteľnosti. Všetky naše obaly na Apple iPhone 13 Pro Max perfektne sadnú na vaše zariadenie nielen rozmermi, ale aj výrezmi na externé komponenty, ako nabíjačka ši slúchadlá. Používanie telefónu nie je ovplyvnené aj vďaka výrezom na fotoaparát či zabudované reproduktory. Všetky obaly od etuo.sk naviac vyzerajú dokonale! Je to aj vďaka kvalitnej technológii tlače motívov, tzv. bodovej tlači. Je totiž odolná voči oterom, zmenám farby či popraskaniu. To platí aj pri každodennom čistení obalu dezinfekčným gélom, ktoré je dnes také bežné. Veľkou výhodou našich obalov je taktiež ich relatívne nízka cena oproti ich výkonu – môžete tak striedať viacero obalov podľa toho, na akú príležitosť sa chystáte alebo aké je ročné obdobie.

Kryt podľa nálady, štýlu a osobnosti

Najväčším hitom v rámci obalov na telefón Apple iPhone 13 Pro Max je aktuálne kryt s vlastným motívom. Môžete si na neho umiestniť svoju fotografiu s vašimi milovanými z dovolenky, oslavy či zo svadby a doplniť ju o ďalšie motívy, texty alebo obrázky. Na tvorbu nemusíte ovládať grafické programy ani vlastniť drahý softvér. Všetko je dostupné online a bez potreby akéhokoľvek sťahovania. Jednoducho si do nášho online editora nahráte svoje obľúbené fotografie, upravíte si ich podľa vlastného vkusu, skontrolujete si svoju grafiku a zašlete objednávku. O ostatné sa už postaráme my. Že na takúto tvorbu nemáte čas alebo predstavivosť? Tak potom si vyberte jeden z našich predpripraveným motívov v skutočne širokej ponuke. V prípade, že vám telefón často padá na zem, si vyberte gumený „bumper“ kryt s funkciou absorbovania energie nárazu pri pádoch na tvrdšie povrchy. Ak ste spätý s prírodou, zvoľte si korkový kryt s originálnou štruktúrou a farebným silikónom po stranách. Pre industriálnejšie typy je tu gravírovaný kryt na Apple iPhone 13 Pro Max, ktorý si môžete objednať s akýmikoľvek minimalistickými vzormi v metalickom odtieni podľa vášho vkusu. Že dávate prednosť nedbalej elegancii? Obaly z kolekcie Etuo Design vám ponúknu prepracované mramorové vzory, luxusné abstraktné motívy doplnené o zlaté prvky alebo pastelovými farbami hrajúce obaly, z ktorých nebudete vedieť spustiť oči.

Veľký profesionál k vašim službám: Apple iPhone 13 Pro Max

Užívajte si dokonalý dizajn a prepracované funkcie v spojitosti s krásnym prevedením a pôsobivými kamerami. Presne to vám totiž prináša telefón Apple iPhone 13 Pro Max. Ako prvý vás na ňom zaujme OLED displej s uhlopriečkou 6,7 palcov a obnovovacou frekvenciou skvelých 120 Hz pre neuveriteľne rýchle prehrávanie videí aj hranie online hier. Samozrejmosťou je pri telefóne dokonalý systém kamier, ktorý vyfotografuje bezchybné zábery nech už fotíte detaily, panorámu, portréty alebo nočné fotografie. Zaručená je aj technológia odomykania tvárou FaceID, možnosť platenia pomocou NFC či podpora siete 5G.