+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Apple iPhone 13 Pro

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech>

Obal na mobil Wood Case - americký orech

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - morská zeleň>

Obal na mobil Corko Case - morská zeleň

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný>

Obal na mobil Graver Case - strieborný

18,90 €
/ skladom

 

 

Kvalitný obal ako druhá kože vášho Apple iPhone 13 Pro

Majitelia telefónov značky Apple sa často snažia ochrániť svoje zariadenia pred poškodením hlavne preto, lebo do ich kúpy musia investovať nemalé finančné prostriedky. Práve preto je veľká škoda, keď sa im telefón používaním zbytočne oškiera a inak znehodnocuje. S kvalitným ochranným príslušenstvom však nič podobné nehrozí. Obaly na Apple iPhone 13 Pro venujú ich majiteľom istotu aj pri nosení telefónu do tvrdého terénu, do práce či pri naozaj častom používaní. Ochraňujú totiž jeho telo pred poškriabaním, odretím, vrypmi, preliačeniami ale aj pred vlhkosťou, nečistotami a prachom. Mnoho našich obalov je schopných absorbovať nárazovú energiu, a tak chrániť nielen telo telefónu, ale aj jeho krehké vnútorné komponenty. Výsledok je, že vďaka relatívne nízkej investícii získate bezkonkurenčné bezpečie na celé mesiace a roky používania. Obal na telefón však už dávno nie je len „povinnou jazdou“ v starostlivosti o svoje zariadenie. Stal sa z neho moderný doplnok štýlu svojho majiteľa, ktorý poodhaľuje jeho osobnosť a pôsobí veľmi esteticky. Teraz si už len stačí vybrať, ktorý obal bude pre vás ten pravý.

Zamilujte sa do obalov na Apple iPhone 13 Pro vďaka ich výhodám

Život s benefitmi, ktoré vám prinesie kvalitný obal na telefóne, je naozaj pohodlný. V prvom rade je potrebné spomenúť, že každý obal v tejto sekcii bezproblémovo zapasuje na váš Apple iPhone 13 Pro. Puzdro kopíruje rozmery zariadenia a chytrými výrezmi rešpektuje taktiež porty pre všetky externé komponenty rovnako ako pre fotoaparát, bočné tlačidlá a reproduktory. Všetky obaly od etuo.sk sú vyrábané z prvotriednych materiálov, ktoré k telefónu nepustia vlhkosť, prach, nečistoty ani mastné odtlačky prstov. Materiály, ako TPU, silikón, guma či ekokoža sú navyše veľmi flexibilné, a tak so zakladaním a skladaním obalu nie je nikdy problém. Pôsobia naviac veľmi príjemne na dotyk a bránia vyšmyknutiu telefón z ruky pri používaní. Veľkou výhodou je aj trvanlivá tlač aplikovaná bodovou metódou. Vďaka tejto metóde farby nemenia svoj výzor, sú odolné voči oterom, UV žiareniu, vyblednutiu, vlhkosti aj rozpraskaniu. Aj keď svoj obal denne umývate vlhkou utierkou alebo čistíte dezinfekčným gélom, bude po mesiacoch a rokoch vyzerať stále skvele.

Kryt s vlastným motívom alebo výber zo stoviek možností

Ak si vyberáte ten najvhodnejší kryt na Apple iPhone 13 Pro, iste premýšľate, aký dizajn si zvoliť. Táto otázka nie je jednoduchá. Obal vás totiž bude sprevádzať na každom kroku po dlhý čas. Práve preto je namieste venovať chvíľu starostlivej voľbe. Pokiaľ už teraz viete, že chcete niečo originálne a také, čo nemá nikto na svete, kliknite na možnosť „kryt s vlastným motívom“. V tomto prípade si v našom online editore môžete vytvoriť obal podľa svojich predstáv, za použitia vlastnej fotografie alebo obrázku, ktorý sa vám páči. Ak máte radšej niečo menej osobné, stavte na niektorý zo stoviek predpripravených možností, ktoré vám v našom e-shope ponúkame. Môže ísť o elegantné kožené puzdrá s decentnými vzormi, moderné silikónové obaly s trendy potlačou, minimalistické kúsky v priesvitnom prevedení, cool obaly v gravírovanom štýle na každý deň alebo otváracie knižkové puzdrá s farebnými obrázkami. Ponúkame vám taktiež kryty od odskúšaných výrobcov, ako sú Nillkin, Ipaky, Forcell alebo Ringken.

Profesionál medzi profesionálmi: Apple iPhone 13 Pro

Smartfón Apple iPhone 13 Pro naozaj prekonáva svoje možnosti a prichádza na trh s prepracovanými funkciami, inteligentným ovládaním a prekrásnym dizajnom. Obľúbite si veľký žiarivý ProMotion displej s uhlopriečkou 6,1 palcov, obnovovacou frekvenciou skvelých 120 Hz a LTPO technológiou pre zobrazovanie zmeškaných udalostí s využitím minima batérie. S týmto smartfónom si užijete nielen dokonalý dizajn, ako je tomu u iPhonov zvykom, ale taktiež výkonné fotoaparáty. Dovolia vám vytvoriť prekrásne zábery nielen cez deň, ale aj v noci, pri záberoch panorámy, portrétov, detailov či nočných selfie.