CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Apple iPhone 13 Mini

Obaly pre Apple iPhone 13 Mini


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Apple iPhone 13, Apple iPhone 13 Pro, Apple iPhone 13 Pro Max, sú úplne iné modely-

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Všetko, čo váš mobil potrebuje: kvalitné puzdro

Ak ste sa aj vy pridali do Apple rodiny kúpou krásneho iPhone 13 Mini, iste si chcete svoj telefón čo najdlhšie v bezchybnom stave. V tom prípade je najlepšou voľbou kvalitné ochranné príslušenstvo. Obal, ktorý zabráni pred vznikom škrabancov, vrypov, preliačení a odrenín, je pritom slušným základom. Dokáže vaše zariadenie ochrániť aj pred vlhkosťou, nečistotami, prachom alebo UV žiarením, a to po celý čas, kedy ho nosíte nasadený na telefóne. Kryty na telefóny však už nie sú vnímané len ako povinná jazda v rámci ochrany zariadenia. Stali sa z nich aj odne doplnky a spôsob, ako vyjadriť svoj názor či štýl. Nie je ojedinelé, keď poslúžia ako priestor na prezentovanie vlastných fotografií alebo obrázkov podľa svojej fantázie.

Užite si výhody krytov na Apple iPhone 13 Mini

Obaly od etuo.sk sú vyrobené len z tých najkvalitnejších materiálov vrátane flexibilných plastov, odolného TPU, jemnej ekokože, prírodného korku alebo prispôsobivej gumy. Ich vlastnosti dovoľujú obalom, aby na telefón priľahli na milimeter presne a veľmi pevne ich obopli. Všetky kryty majú pritom prispôsobené výrezy portom na externé komponenty, ako je nabíjačka či slúchadlá, ale aj fotoaparátu, bočným tlačidlám či reproduktorom. Pri ich finálnom dizajnovaní sa používa prvotriedna bodová tlač, ktorá toho veľmi veľa vydrží. Je odolná voči oterom, popraskaniu aj zmenám farieb, vydrží aj každodenné čistenie dezinfekčným gélom alebo utieranie vlhkou handričkou. Vyklápacie knižkové puzdrá pozostávajú z niekoľkých vrstiev a účinne chránia celý povrch telefónu vrátane prednej strany. To však neznamená, že silikónové puzdrá, ktoré sa nasadzujú na zadnú stranu, displej neochránia. Práve naopak. Ich hrany o pár milimetrov presahujú cez okraj telefónu, takže nedochádza ku kontaktu s rovnými povrchmi. Môžete tak mobil pokladať aj displejom smerom dolu na rôzne povrchy a vaše zariadenie bude v poriadku.

Ako vybrať dokonalý obal na Apple iPhone 13 Mini

Váš kryt na Apple iPhone 13 Mini vás bude sprevádzať každý deň po niekoľko mesiacov alebo rokov. Práve preto by ste mali venovať niečo zo svojho času jeho výberu. Pri telefónoch Apple vám ponúkame zvlášť širokú ponuku obsahujúcu viac ako 300 obalov. Na začiatok sa rozhodnite, aký typ krytu sa bude pre váš životný štýl najviac hodiť. Ak preferujete bezpečnosť a všetko na jednom mieste, ideálnym by sa mohol stať knižkový obal. Ten vie poslúžiť aj ako praktický stojan pri sledovaní filmov ale tiež ako peňaženka na osobné drobnosti, identifikačné či platobné karty. Silikónové kryty sú naopak kompaktnejším riešením. Pohodlne sa zmestia aj do tých najobtiahnutejších nohavíc či najmenšej kabelky. Nájdete u nás aj veľmi elegantné kožené puzdrá vhodné pre elegánov, ktorí potrebujú, aby ich telefón prezentoval v tom najlepšom svetle. Pre milovníkov prírody sa potom ideálne hodia korkové obaly – tie sú biologicky rozložiteľné a navyše pôsobia prirodzeným dojmom. Najnovšími prírastkami v našej kolekcii sú gravírované obaly s metalickými odleskami napodobňujúcimi striebro, zlato, bronz alebo oceľ a geometrickými motívmi zvierat. Pokiaľ chcete zveriť bezpečnosť svojho Apple iPhone 13 Mini do rúk skutočných profesionálov, stavte na obaly od renomovaných výrobcov, ako sú Nillkin, Spigen, Ringke či Forcell v našej ponuke. A ak hľadáte naozaj odolnú ochranu, siahnite po gumených „bumper“ krytoch pôsobiacich pri pádoch ako nárazník.

Malý ale výkonný: Apple iPhone 13 Mini

Hľadáte kompaktného spoločníka v podobe iPhonu s dokonalým dizajnom v krásnych farbách, modernými funkciami a inteligentným ovládaním? Potom stavte na zmenšenú verziu nového telefónu od Apple, iPhone 13 Mini. Tento telefón sa pýši prepracovanou OLED obrazovkou s uhlopriečkou 5,4 palcov, zmenšeným výrezom pre fotoaparát a obnovovacou frekvenciou 60 Hz. Ponúka taktiež hlavnú kameru s rozlíšením 12 MPx, ultraširokouhlý senzor 12 MPx a doplnenie o LiDAR senzor. Samozrejmosťou sú pri tomto smartfóne aj technológia odomykania tvárou FaceID, možnosť platenia pomocou NFC či podpora siete 5G.