+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Apple iPhone 12 Pro Max

Obaly pre Apple iPhone 12 Pro Max


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Apple iPhone 12, Apple iPhone 12 Mini, Apple iPhone 12 Pro, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech>

Obal na mobil Wood Case - americký orech

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný>

Obal na mobil Graver Case - strieborný

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - morská zeleň>

Obal na mobil Corko Case - morská zeleň

19,90 €
/ skladom

Obaly na Apple iPhone 12 Pro Max

Ak si zadovážite novučičký telefón Apple iPhone 12 Pro Max, iste si prajete, aby bol v prvotriednom bezpečí. Za každú cenu. S našim ochranným príslušenstvom sú ceny naviac neporovnateľne nižšie ako výsledná hodnota ich služieb. Pokiaľ totiž chcete svoj iPhone opraviť, musíte sa pripraviť na dlhú čakaciu dobu a vysoké poplatky. S kvalitným obalom predídete takýmto ťažkostiam a váš telefón bude v poriadku po celú dobu používania. Aký obal si vyberiete je teda len a len na vás. Chceli by ste sa zamerať radšej na obaly priamo od výrobcu vášho telefónu, alebo dáte prednosť renomovaným značkám v oblasti príslušenstva ako sú Forcell, Nillkin či Ipaky? Ďalším parametrom výberu je materiál, z ktorého je obal vyrobený. Mnoho našich používateľov uprednostňuje silikónové obaly, pretože krásne priliehajú na telefón a zároveň nezaberajú miesto navyše. Plastové obaly sú však overenou klasikou, ktorá vás nikdy nesklame. Najnovšie trendy však ukazujú aj na drevené obaly, gravírované kryty alebo kožené puzdrá.

Elegantná ochrana Apple iPhone 12 Pro Max podľa vášho vkusu

Základnou funkciou obalu na telefón je ochrana pred mechanickým poškodením, odrením, škrabancami, prasknutím či úplným rozbitím. Využiť ho však môžete aj ako štýlový módny doplnok. Drevený obal na iPhone 12 Pro Max o vás napríklad všetkým prezradí, že milujete prírodné materiály a máte blízko ku svojim koreňom. Naopak moderný gravírovaný kryt hovorí o industriálnom modernom štýle a inovatívnosti.

Apple iPhone 12 Pro Max si zamilujete

Ste fanúšikom zariadení Apple? Potom si iste nenecháte ujsť jeho profesionálny model iPhone 12 Pro Max. Špičkový iPhone so Super Retina XDR OLED 6,7-palcovým displejom, trojitou kamerou a nerezovým oceľovým rámom je pre vás ten pravý ak milujete technicky prepracované a zároveň dizajnové zariadenia. So svojimi 6,7 palcami je Apple iPhone najväčším iPhonom, ktorý výrobca Apple vyrobil od 6,5-palcového iPhone Pro Max. Telefón podporuje 5G pripojenie, ktoré je omnoho plynulejšie ako 4G LTE.