+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Apple iPhone 12 Pro

Obaly pre Apple iPhone 12 Pro


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Apple iPhone 12, Apple iPhone 12 Mini, Apple iPhone 12 Pro Max, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech>

Obal na mobil Wood Case - americký orech

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný>

Obal na mobil Graver Case - strieborný

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - morská zeleň>

Obal na mobil Corko Case - morská zeleň

19,90 €
/ skladom

 

 

Kvalitné obaly na Apple iPhone 12 Pro (6.1)

Rozhodli ste sa, že investujete do novučičkého iPhone a premýšľate nad tým, ako čo najdlhšie zachovať jeho hodnotu? Odpoveď je veľmi jednoduchá – mali by ste si zaobstarať kvalitný kryt, ktorý tento telefón ochráni pred vlhkosťou, prachom, nárazmi, pádmi, škrabancami či ďalším mechanickým poškodením. Vyberte si z našej ponuky obal, ktorý vám skvele sadne a bude vyhovovať všetkým vašim požiadavkám.

Ako si vybrať ten správny obal

V našom e-shope si môžete vybrať zo širokej škály viac ako 300 motívov na obaly na iPhone 12 Pro. Je len na vás, ako sa rozhodnete. Pre aktívnejších používateľov tu sú knižkové obaly, ktoré prekrývajú nielen zadnú ale aj prednú časť telefónu. Vďaka výklopnému krídlu a špeciálnemu magnetickému uzáveru vám zabezpečia maximálnu ochranu aj pri pádoch na tvrdé povrchy – nikdy sa totiž len tak sami od seba neotvárajú. Krídlo môžete naviac využiť ako praktický stojan na mobil pri sledovaní videí, seriálov či filmov. Na druhú stranu pokiaľ chcete nechať vyniknúť dizajn svojho telefónu, zaobstarajte si určite silikónový kryt. Ten pôsobí veľmi elegantne, presne kopíruje krivky vášho telefónu a naviac vám nezaberie zbytočné centimetre vo vrecku naviac. Všetky obaly sú dostupné v mnohých farebných aj materiálových prevedeniach, s prírodnými, modernými či geometrickými motívmi presne podľa vašej preferencie.

Apple iPhone 12 Pro len pre vás

Telefón, ktorý vás zaručene prekvapí. To je Apple iPhone 12 s 6,1-palcovým displejom. Tento smartfón je jedným z najnovších a zároveň aj najprepracovanejších modelov od výrobcu Apple. Môžete sa s ním tešiť na naozaj skvelý výkon a veľký rozsah batérie s kapacitou až 2 775 mAh, ktorá vás bez potreby nabíjania podrží celé desiatky hodín. Apple je značka zaručenej kvality, s ktorou určite jeho kúpu neoľutujete. Práve preto by ste mali investovať aj do jeho kvalitnej ochrany pomocou ochranných krytov či knižkových puzdier.