CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Apple iPhone 12 Mini

Obaly pre Apple iPhone 12 Mini


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Apple iPhone 12, Apple iPhone 12 Pro, Apple iPhone 12 Pro Max, sú úplne iné modely-

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Originálne obaly na Apple iPhone 12 Mini

Ak hľadáte obal na svoj Apple iPhone 12 Mini, v etuo.sk ste na správnej adrese. V našom e-shope pre vás máme pripravených viac ako 300 motívov a obalov, z ktorých si môžete vybrať ten dokonalý presne pre vás. Ak sa vám páčia nenápadnejšie či celkom transparentné silikónové kryty, ktoré dajú vyniknúť dizajnu samotného telefónu, stavte na obaly z kolekcie FlexMat Case. Ak naopak túžite po farbách a divokejších vzoroch, bude pre vás ako stvorená kolekcia Etuo design Case. Nájdete v nej kryty s modernými motívmi jemného mramoru doplnené o zlaté pásy, prírodné vzory ale aj nádherné pastelové farby. Veľmi trendy sú dnes aj drevené obaly, ktoré majú nádych prírody alebo gravírované kryty. Tie vášmu telefónu pridajú iskru industriálna a chladnej moderny.

Kryty na mobil od etuo.sk sú známkou kvality

Vybrali ste si obal na telefón presne podľa svojho gusta? Vedzte, že sa môžete spoľahnúť na jeho kvalitu. Všetky naše obaly sú vyrobené z kvalitných materiálov: z odolného TPU vyrábaného špeciálne pre účely automobilového a telekomunikačného priemyslu, syntetickej kože vyrobenej s ohľadom na princípy bezpečnej prírody alebo odľahčeného a veľmi príjemného silikónu. Je len na vás, pre ktorý z nich sa rozhodnete. Ak si však neviete z našej ponuky vybrať dokonalé puzdro, nezúfajte a objednajte si ich hneď niekoľko. Iste budete prekvapení, ako krásne budú na vašom Apple iPhone 12 Mini vyzerať.

Vychutnajte si nový Apple iPhone 12 Mini

Na príchod nového iPhone 12 Mini čakalo mnoho z nás. Jeho meno ho vystihuje perfektne – je totiž priekopníkom vo svojej triede. Maximálne prepracovaný, maximálne spoľahlivý, maximálne kvalitný a maximálne trvácny. Pokiaľ ste sa rozhodli do tohto telefónu investovať, iste vás bude zaujímať, že má veľmi kvalitný fotoaparát, dlhotrvajúcu batériu a veľmi príjemný dizajn. Nezabúdajte pri ňom však na kvalitnú ochranu krytov, ktorá naozaj prináša svoje ovocie v podobe zachovania hodnoty telefónu.