CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Apple iPhone 12

Obaly pre Apple iPhone 12


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Apple iPhone 12 Mini, Apple iPhone 12 Pro, Apple iPhone 12 Pro Max, sú úplne iné modely-

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Silikónové kryty aj plastové puzdrá na iPhone 12

Obaly na telefóny sa dnes stali neoddeliteľnou súčasťou základnej výbavy každého z nás. Už dávno však neslúžia len ako funkčná ochrana telefónu, ale predovšetkým ako štýlový doplnok. Práve preto pre vás vyberáme nielen kvalitné kryty od overených výrobcov v precíznych rozmeroch sediacich na váš iPhone 12, ale taktiež len tie najkrajšie modely. Naši zákazníci si obľúbili hlavne silikónové obaly, ktoré krásne obopnú váš telefón, ale taktiež plastové modely chrániace ešte efektívnejšie pred pádmi a poškodeniami. Vyberte si aj vy presne také puzdro, ktoré je najbližšie vášmu životnému štýlu a potrebám.

Vyberte si tú najkrajšiu ochranu pre iPhone 12

V našom elektronickom obchode nájdete naozaj veľkú škálu obalov na telefóny od tých klasických až po výraznejšie kúsky. Minimalisti iste ocenia priesvitné obaly na iPhone 12, ktoré vyzerajú decentne a nechajú dizajn telefónu vyniknúť v plnej kráse. Trblietavé puzdrá sa budú hodiť všetkým, ktorí si prajú jednoducho zažiariť. Pre milovníkov prírody sú ideálne motívy stromov, kvetov a listov, industriálnejším typom skvele vyhovujú obaly s motívom kovu alebo lešteného mramoru. Ak máte naopak chuť na niečo extra, objednajte si drevený kryt alebo gravírované puzdro, ktoré sú dnes tým najhorúcejším hitom. A pokiaľ sa neviete rozhodnúť, objednajte si hneď niekoľko typov ochrany na váš telefón a obmieňajte ich podľa svojej aktuálnej nálady.

iPhone 12 – štýlový profesionál do vrecka

Nový Apple iPhone 12 je najmenším iPhonom, ktorý výrobca Apple vyrobil od modelu 4,7-palcového iPhone SE. Zato však vyniká svojimi prvkami, ako je dvojitý zadný fotoaparát, hliníkové rámy tela či batéria s kapacitou 2 227 mAh. Jeho 5,4-palcový Super Retina OLED displej a procesor A14 Bionic vás iste presvedčia o tom, že ide o skvelý výber. Naviac tento telefón sa iste bez problémov zmestí aj do vášho rozpočtu a v pomere cena : kvalita mu rozhodne neublíži.