+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Apple iPhone 11 Pro Max

Obaly pre Apple iPhone 11 Pro Max


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Apple iPhone 11, Apple iPhone 11 Pro, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech>

Obal na mobil Wood Case - americký orech

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - morská zeleň>

Obal na mobil Corko Case - morská zeleň

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný>

Obal na mobil Graver Case - strieborný

18,90 €
/ skladom

 

 

To sú obaly na Apple iPhone 11 Pro Max

Kryty na telefóny Apple iPhone 11 Pro Max z Etuo.sk nie sú len tak pre každého. Patria tým, ktorí si dokážu užiť pocit bezpečia pri každodennom používaní svojho iPhonu. Patria tým, ktorí si chcú zachovať hodnotu svojho zariadenia čo najdlhšie a myslia na budúcnosť. Patria tým, ktorí majú svoj štýl a vedia, ako ho doplniť. Ak ste jedným z nich, vyberte si aj vy z našej ponuky krytov na iPhone. Zaistia vám bezpečie telefónu aj pri nečakaných pádoch, rozliatej káve či malých každodenných nehodách. Veď viete, pozná ich každý z nás.

Kvalitné obaly na váš nový iPhone

Obal by mal na druhú stranu spĺňať nielen bezpečnostnú otázku, ale aj otázku štýlu. Kolekcia Aluminium Fantastic je tvorená z troch vrstiev kvalitného materiálu pre poskytnutie taj najvyššej ochrany pre váš telefón a so skvelými motívmi k tomu. Rad Fantastic Case sa so svojimi výraznými motívmi a pestrými farbami najviac hodí pre dobrodruhov a tých, ktorí nikdy neprestávajú snívať. Kolekcia Foto Case zas poteší milovníkov dokonalej fotografie presne zachytávajúcej strhujúci okamih. No a obaly FLEXmat Case sú ako stvorené pre minimalistov, čo chcú ukázať jednoduchosť, ale zároveň im záleží na designe ich zariadenia a chcú ukázať, aký telefón sa skrýva pod obalom.

Apple iPhone 11 Pro Max je naozaj veľký pomocník

Telefóny Apple miluje množstvo ľudí. A čím sú v poslednej dobe väčšie, tým viac im prejavujeme záujem. To isté platí aj o veľkom bratovi telefónu Apple iPhone XI, o prepracovanom Apple iPhone 11 Pro Max. Má trojitý fotoaparát, s jednou širokouhlou šošovkou pre zachytenie celého okolia fotografovaného objektu a aj keď sa mnohým tvar výrezu pre fotoaparát zdá byť kontroverzným, ide iba o príjemnú novinku. iPhone 11 Pro Max je spoľahlivý telefón so štandardne obľúbenými funkciami a luxusným veľkým displejom cez celú obrazovku, ktorý si určite zamilujete rovnako, ako jeho predchodcov.