+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Apple iPhone 11 Pro

Obaly pre Apple iPhone 11 Pro


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Apple iPhone 11, Apple iPhone 11 Pro Max, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Wood Case - americký orech>

Obal na mobil Wood Case - americký orech

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Case - morská zeleň>

Obal na mobil Corko Case - morská zeleň

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Case - strieborný>

Obal na mobil Graver Case - strieborný

18,90 €
/ skladom

 

 

Kryty na Apple iPhone 11 Pro na každý deň

Ak ste už investovali nemalé finančné prostriedky do iPhone 11 Pro, mali by ste rozhodne myslieť aj na jeho ochranu. Asi každý si totiž praje zachovať si jeho hodnotu na čo najdlhší čas. A so žiadnym iným doplnkom to nie je také jednoduché, ako práve s kvalitnými obalom. Vyberte si jeden kryt na večere s klientmi a mítingy, ďalší na party s priateľmi a jeden taktiež na chvíle, keď ste jednoducho len sami sebou. S našimi krytmi na iPhone 11 Pro ste v bezpečí nech sa deje čokoľvek!

Obaly, ktoré sa dokonale prispôsobia vášmu Apple iPhone 11 Pro

Silikónové kryty, ktoré sú dostupné v našom e-shope, sa dokážu na milimeter prispôsobiť vášmu mobilnému zariadeniu. Zapasujú nielen na výrezy konektorov, ale taktiež na nový trojitý fotoaparát, ktorý váš mobil má. Môžete tak mať istotu, že váš telefón z balu nikdy nevypadne ani sa cezeň nedostane špina či najmenšie čiastočky prachu. Naše kryty sú naviac vyrobené z veľmi odolných TPU materiálov, ktoré okrem odolnosti proti vode, olejovým látkam neprepustia ani oškretia spôsobené ostrými predmetmi.

Trojitý fotoaparát Apple iPhone 11 Pro zaujme aj vás!

Apple iPhone 11 Pro je prvý telefón, ktorý na trh dorazí s novým operačným systémom iOS 13 a naviac s najväčšou batériou, akú iPhone do tohto vydania mal. Najväčšou novinkou však je, že má trojitý fotoaparát s jednou širokouhlou s jednou širokouhlou šošovkou pre zachytenie celého okolia fotografovaného objektu. iPhone 11 Pro má bezproblémový chod, rýchle reakcie a solídny výkon. Jeho štvorcový výrez pre fotoaparát je trochu kontroverzný, inak však design učaruje každému jabĺčkovému priaznivcovi. Ak ste do tohto relatívne nákladnejšieho zariadenia investovali, iste by ste si priali, aby vám vydržalo v bezchybnom stave co možno najdlhšie. S našim kvalitným ochranným príslušenstvom sa vám to jednoducho podarí.