Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Apple iPhone 11

Obaly pre Apple iPhone 11


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Apple iPhone 11 Pro, Apple iPhone 11 Pro Max, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Apple iPhone 11 v bezpečných a krásnych obaloch

Precízne vyrezané otvory na konektory a špeciálny trojitý fotoaparát, naviac s prekrytím dôležitých tlačidiel, priestor pre reproduktory, prečnievajúce okraje pre efektívnu ochranu displeja. To všetko a omnoho viac sa spája v obaloch na váš nový iPhone 11. Sú totiž vyrobené z odolného TPU materiálu, ktorý nielenže neprepustí špinu a vlhkosť, ale odoláva aj následkom pádu či pôsobenia ostrých predmetov. Váš telefón tak neutrpí škrabance, odreniny ani vlásočnicové pukliny. Udrží si tak svoju hodnotu omnoho dlhší čas a keď sa ho po pár rokoch rozhodnete predať, stále si bude držať svoju pôvodnú eleganciu a punc novosti. Nezabudnite však ochranu obalom doplniť aj ochrannými fóliami čo temperovanými sklami na displej.

Designové kryty na Apple iPhone 11 na každý deň

Prečo si nedopriať design, ktorý vás bude dennodenne tešiť? Veď telefón je predmet, ktorý máte na očiach každý deň a to mnoho krát. Zaobstarajte si preto puzdro na každú príležitosť. Žiarivé s potlačou na veselé oslavy alebo na party, z transparentného silikónu na schôdzky a dôležité porady, s obrázkami na dovolenku alebo pre voľný čas s rodinou. Kolekcia Aluminium Fantastic sa bude najviac hodiť pre tých, ktorí si chcú dopriať maximálnu ochranu pomocou troch vrstiev odolného materiálu, rad FLEXmat Case je zas pre ľudí milujúcich originálny design svojho nového Apple telefónu.

Nadupaný Apple iPhone 11 poteší každého jabĺčkového priaznivca

Apple iPhone XIP si zachováva obľúbené funkcie svojich predchodcov, avšak pridáva aj čosi naviac. Kombinácia 12 MP hlavného fotoaparátu a dvojnásobného teleobjektívu s identickým rozlíšením vás zaujme a ponúkne absolútne skvelé fotografie. Aj predný fotoaparát je v rozlíšení 12MP, čo poskytne možnosť vyfotografovať naozaj kvalitné selfie obrázky. Čo sa týka rýchlosti a kvality, na telefóny Apple sa dá vždy spoľahnúť. Ak ste do modelu iPhone 11 už investovali, starajte sa oň kvalitnými ochrannými doplnkami absolútne nevyhnutnými pre udržanie jeho hodnoty čo možno najdlhšie.