CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Apple iPad Pro 12.9 (2021)

Obaly pre Apple iPad Pro 12.9 (2021)


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Výhody knižkových obalov na iPad Pro 12.9 (2021)

Ak vlastníte novučičký iPad Pro 12.9 (2021), asi ste do neho museli mnoho investovať. Práve preto by ste mali myslieť aj na investíciu do jeho ochrany. Za zlomok kúpnej ceny si však môžete zaistiť bezpečie, ochranu a hlavne pohodu pri používaní. Vyhnete sa navyše drahým opravám, čakaniu na náhradné diely a nervom z toho, čo vás čaká nabudúce. Knižkové obaly pre vás budú ideálnym riešením! Poskytujú kompletnú ochranu nielen zadným a bočným stranám vášho iPadu, ale aj krehkej obrazovke. Na tú už potom nemusíte lepiť tvrdené sklo najvyššej kvality. Pohodlne si môžete dokúpiť len omnoho lacnejšiu ochrannú fóliu pre dokonalý pocit bezpečia aj pred prachom a nečistotami. Od mechanického poškodenia, vrypov, škrabancov či kompletného rozbitia vás spoľahlivo ochráni knižkový kryt. Jeho hlavnou výhodou je vyklápacie krídlo, ktoré je zakončené na spoľahlivý magnetický uzáver. Ten sa neotvorí za žiadnych neželaných okolností. Ani pri tvrdom páde na zem. Ani pri útoku vášho domáceho maznáčika. Ani pri položení na tvrdšie povrchy. Skrátka nikdy vtedy, keď si to vyslovene neprajete. Knižkové puzdrá na iPad Pro 12.9 (2021) perfektne sadnú všetkými rozmermi, ale aj výrezmi. Na fotoaparát, externé príslušenstvo ako slúchadlá či nabíjací kábel aj na bočné tlačidlá. Tak, aby ste obal už nikdy nemuseli dávať dole z tabletu vtedy, keď to nie je absolútne nutné. Vonkajšia vrstva knižkových krytov na iPad Pro 12.9 (2021) je prudko odolná voči vyblednutiu potlače, jej zošúchaniu aj UV žiareniu. To znamená, že farby na obale ostanú po dlhú dobu perfektne jasné a silné. Kryty tak môžete využívať po celé mesiace a roky.

Prečo sa vám knižkový obal bude skvele hodiť

Knižkový obal má hneď niekoľko spôsobov použitia. Okrem ochrany pôsobí aj ako veľmi praktický stojan na tablet pri sledovaní videí alebo filmov či pri práci na iPade s klávesnicou. Pri dlhých večeroch alebo nekonečných cestách si tak nemusíte tablet držať a nezačnú vám z neho tŕpnuť prsty. Navyše vďaka malým vreckám niektorých modelov môžete obal používať aj ako puzdro na platobnú kartu, vodičský preukaz alebo ďalšie drobnosti, kvôli ktorým už nebudete so sebou musieť brať celú kabelku alebo ruksak. Navyše pokiaľ svoj obal doladíte do krásneho dizajnu, ktorý si zamilujete na prvý pohľad, bude vám slúžiť aj ako nenahraditeľný módny doplnok. Vybrať si môžete z desiatok variantov od jednofarebných obalov z kolekcie Wallet Book až po zábavné a farebné kryty série Wallet Book Fantastic. Ponúkame vám ultramoderné motívy mramoru v rôznych odtieňoch, geometrické vzory, obľúbené filmové postavy, motivačné nápisy na každý deň alebo zábavné obrázky v žiarivých farbách. Že to pre vás nestačí? Potom si dizajn svojho krytu môžete navrhnúť aj sami. Prostredníctvom nášho online editora si na kryt môžete dať vlastnú fotografiu doplnenú o životné motto alebo o ďalšie obľúbené motívy z našej galérie.

Dokonalý zážitok pre profesionálov

Nová úroveň výkonu a celodenná výdrž batérie. To je iPad Pro 12.9 (2021). Hneď na prvý pohľad vás oslní 12,9-palcovým Liquid Retina XDR displejom na prehliadanie a úpravu HDR videí a fotiek s ProMotion a True Tone technológiami či širokým farebným rozsahom P3. O veľmi dobru úroveň výkonu sa pri tomto zariadení postará čip Apple M1, ktorý je špičkou vo svojej triede. Pri práci na iPad Pro 12.9 Pro (2021) vás už navyše nič nezastaví. Pomáhať vám bude Apple Pencil na kreslenie či zapisovanie poznámok alebo Magic Keyboard na písanie s presnou odozvou. O ultrarýchle pripojenie na internet sa postará dostupnosť 5G pripojenia alebo veľmi rýchle Wi-Fi. Dvojitý fotoaparát na zadnej strane telefónu fotí s rozlíšením 12 MPx širokouhlým fotoaparátom a 10 MPx ultraširokým fotoaparátom. Dostupný je aj LiDAR skener pre pôsobivé AR.