+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Apple iPad Pro 11 (2021)

Obaly pre Apple iPad Pro 11 (2021)


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Tablet Apple iPad Pro 11, Apple iPad Pro 11 (2020), sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Prečo sa rozhodnúť pre knižkové puzdro na iPad Pro 11 (2021)?

Knižkové puzdrá na iPad Pro 11 (2021) majú hneď niekoľko výhod. Vďaka výklopnému krídlu chránia nielen zadnú a bočné časti vášho tabletu, ale aj jeho displej. Môžete sa tak na svoje puzdro plnohodnotne spoľahnúť a nemusíte myslieť na ďalšiu ochranu pomocou tvrdeného skla. Ideálnym doplnkom tohto obalu je len flexibilná fólia na sklo proti nečistotám a najbežnejším poškodeniam. Výklopné krídlo knižkových obalov od etuo.sk je vždy zakončené magnetickým uzáverom, ktorý nedovolí, aby iPad vypadol na zem ani pri väčšom náraze. Budete tak mať istotu, že ochráni telefón za každú cenu a vo všetkých situáciách. Niektorí užívatelia vidia ako nevýhodu knižkových obalov na telefóny to, že výklopné krídlo musia odklápať pri preberaní každého hovoru. To však nie je váš prípad. S tabletom totiž pracujete väčšinou vtedy, keď potrebujete vidieť aj na jeho obrazovku. Benefity teda pri používaní mnohonásobne prevažujú.

Knižkové obaly na tablet ako „must have“

Knižkové obaly sa skladajú z troch odolných vrstiev. Tá prvá, z jemného transparentného silikónu, prichádza do bezprostredného kontaktu s telefónom, fixuje a chráni ho pred vypadnutím. Presne kopíruje všetky rozmery ale aj výrezy na fotoaparát, externé komponenty, ako nabíjací kábel či slúchadlá, a zároveň zachováva dizajn tabletu. Druhá vrstva je vnútorná ochrana prostredníctvom jemnej sivej textílie prispôsobenej na ten najjemnejší kontakt s displejom tabletu. Látka je navrhnutá práve v tomto farebnom prevedení tak, aby na nej neboli vidieť nečistoty spôsobené častým používaním obalu aj v najextrémnejších situáciách. Poslednom a najodolnejšou vrstvou je samotný vonkajší kryt. Ten je potiahnutý kvalitnou dlhotrvácnou potlačou podľa vášho výberu. Táto tlač je odolná nielen voči poškodeniu ostrými predmetmi, ale aj voči vyblednutiu alebo zošúchaniu farieb častým umývaním či dezinfikovaním a taktiež proti pôsobeniu UV žiarenia. Knižkové obaly na iPad Pro 11 (2021) tak môžete používať celé roky bez toho, aby stratili svoj glanc. Tieto kryty vám navyše poslúžia hneď niekoľkými spôsobmi. Môžete ich totiž používať ako pohodlný stojan na tablet pri práci s klávesnicou, sledovaní filmov alebo videí či pri čítaní e-bookov. Vďaka praktickým vreckám na otváracej časti niektorých modelov so sebou navyše nemusíte do obchodu nosiť celú kabelku alebo ťažkú peňaženku. Do vrecka si jednoducho vložíte platobnú kartu či doklady a môžete si vyraziť ľahkým krokom na nákupy.

Na správnom dizajne obalu na iPad Pro 11 (2021) záleží

Pri knižkových obaloch si v našom e-shope môžete vybrať zo širokej škály dizajnových možností. Stavíte vždy na jednoduchosť, eleganciu a minimalistický dizajn? Potom bude pre vás tým správnym doplnkom obal z kolekcie Wallet Book. Naopak ak preferujete vzory a farby, určite si vyberte obal zo série Wallet Book Fantastic, kde nájdete ultramoderné motívy mramoru v rôznych odtieňoch, geometrické vzory, obľúbené filmové postavy, motivačné nápisy na každý deň alebo zábavné obrázky v žiarivých farbách. Veľkej obľúbenosti sa tešia taktiež jemné boho motívy zvierat, pierok alebo lapačov snov či pastelové obaly pokryté lúčnymi kvetmi a abstraktnými vzormi.

Vyberte si skvelý iPad novej generácie

Svetoznámy výrobca Apple prišiel aj tento rok s novými modelmi iPad, ktoré si zamilujete. Moderný nový tablet iPad Pro 11 (2021) vám prináša množstvo výhod, ako je dlhotrvajúca batéria, ultrarýchle Wi-Fi pripojenie či podpora Apple Pencil a Magic Keyboard. Skvelý ultraširoký (12 MPx) a širokouhlý (10 MPx) fotoaparát na zadnej strane zariadenia je doplnený aj LiDAR skenerom pre pôsobivé použitie aplikácií novej generácie v rozšírenej realite. Na prvom mieste vás však pri tomto iPade iste zaujme jeho skvelý 11-palcový Liquid Retina displej s technológiou IPS, True Tone aj ProMotion a rozlíšením 2 388 x 1 668 bodov pri 264 ppi. Užívajte si s ním jednoducho dokonale rýchly výkon, skvelé reproduktory, kvalitné videá aj pohodlné používanie.