+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Apple iPad Pro 11 (2020)

Obaly pre Apple iPad Pro 11 (2020)


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Tablet Apple iPad Pro 11, Apple iPad Pro 11 (2021), sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Chráňte svoj Apple iPad Pro 11 na úrovni

Postarajte sa o svoj iPad a zachovajte si jeho dokonalý nový vzhľad dlhšie, ako by ste čakali. Pokročilé fotoaparáty kombinované s veľkým displejom patria k mimoriadne citlivým častiam tohto prístroja, preto je na mieste ich kvalitná ochrana. Nespoliehajte sa na svoje šťastie. Stačí len chvíľka nepozornosti a váš krásny Apple iPad Pro 11 sa môže ocitnúť na zemi. Následky takéhoto pádu môžu byť často fatálne, prípadne sa nepekne podpíšu na jeho dosiaľ neporušenom vzhľade. Neriskujte a vložte svoj iPad do puzdra, ktoré ho ochráni pred podobnými nehodami. Riziko predstavujú aj rôzne ostré predmety, ktoré môžu viditeľne či dokonca funkčne poznačiť citlivé časti zariadenia. Ani škrabance na tele tohto krásavca od spoločnosti Apple nie sú ničím, čo by ste na ňom chceli vidieť. Zadovážte mu preto moderný a reprezentatívny obal a získate 2 v 1 – spoľahlivú ochranu a štýlový vzhľad. Obal na iPad využijete aj vtedy, ak ste nejakej tej nehode už jednoducho nestihli zabrániť. Decentne ukryje prípadné škrabance na tele zariadenia a postará sa o to, aby ich už v budúcnosti nebolo viac.

Vyberte si puzdro, ktoré vás nesklame

Hovorí sa, že vzhľad nie je všetko, ale povedzme si pravdu. Prvé, čo si na puzdrách na iPad všimnete, je práve ich farba, dizajn a celkové vyhotovenie. Nechajte sa zlákať jedinečnou kombináciou nápaditého štýlu, účinnej ochrany a hlavne praktických funkcií. Obrovské množstvo pestrých motívov, aké predstavujú silikónové puzdrá alebo široké možnosti, aké ponúkajú knižkové obaly sú zárukou, že výber uspokojí naozaj každého. Navyše presne vykrojené otvory dávajú priestor pre nabíjací a slúchadlový konektor, takže tablet môžete pohodlne používať bez toho, aby ste ho vôbec vyberali z obalu. Vďaka tomu bude po celý čas chránený a riziko jeho poškodenia klesne na minimum.

Praktické a efektné puzdro na iPad

Ďalšími vymoženosťami, ktoré si určite nenechajte ujsť, sú rôzne praktické vylepšenia, ako napríklad miesto na uskladnenie platobných kariet, bankoviek alebo identifikačných kartičiek. Aby iPad ostal bezpečne na mieste a nevypadol z obalu, sa postará zabudovaný magnet, takže prípadné obavy môžete spokojne pustiť z hlavy.